تعمیرات و خدمات برند زانوسی را به ما بسپارید

تعمیرات و خدمات برند زانوسی را به ما بسپارید : برند زانوسی نام یک شرکت تولید کننده ی لوازم خانگی ایتالیایی می باشد ، این شرکت بسیار معتبر بوده و دارای محصولات با کیفیت و نو آورانه ای می باشد ، گفتنی است برند زانوسی در سال ۱۹۱۶ در شهر پوردنه ی کشور ایتالیا متولد شد و در حال حاضر دفتر مرکز این برند در همین شهر مستقر می باشد .

برند زانوسی در سال ۱۹۸۴ توسط شرکت بزرگ الکترولوکس خریداری شد ، زانوسی از سال ۱۹۴۶ میلادی صادرات را از کشور ایتالیا به صورت رسمی شورع  و با گسترش فعالیت های خود این برند را به یکی از برند های معتبر جهانی در صنعت لوازم خانگی مبدل نمود .

جالب است بدانید که برند زانوسی کار خود را از سال ۱۹۱۶ میلادی از یک کارگاه کوچک در شهر پوردنونه ایتالیا و به همت آقای آنتونی زانوسی شروع کرده و در ابتدای امر تنها اجاق گاز و موره ی خانگی تولید می کرد و در ابازار به فروش می رساند.

اما در حال حاضر شاهد آن هستیم که لوازم خانگی متعدد و پیشرفته ای با برند زانوسی در بازار کشور های مختلف از قبیل ایتالیا، چین، تایلند و اکراین و حتی ایران وجود دارد .

مجموعه ی کیان سرویس به عنوان نمایندگی و مرکز تعمیرات مجاز و مرکزی برند زانوسی افتخار این را دارد که خدمات تعمیر لوازم خانگی با برند زانوسی را به هموطنان ایرانی ارائه دهد .

محصولات برند زانوسی مانند دست کمکی برای مصرف کنندگان به شمار می آید به صورتی که این برند با دارا بودن محصولاتی به روز ، کار بر پسند و با کیفیت توانسته است تجربه ی جدید و متفاوتی را از کیفیت برای مشتریان و مصرف کنندگان خود ارائه دهد .

برند زانوسی