تعمیرات و خدمات برند وستینگهاوس را به ما بسپارید

تعمیرات و خدمات برند وستینگهاوس را به ما بسپارید : آقای جرج وستینگهاوس  – George Westinghouse یک کار آفرین و مهندس برق بود که سیستم ترمز هوایی راه آهن را اختراع کرده و از پیشرو های صنعت برق در آمریکا بود ، سیستم وستینگهاوس نهایتا بر سیستم جریان مستقیم ادیسون غلبه کرد و در سال ۱۹۹۱ او مدال AIEE را بدست آورد .

وی بعده ها اقدام به تاسیس شرکت خود با نام شرکت برق وستینگهاوس  – Westinghouse Electric در کشور آمریکا و در سال ۱۸۸۹ میلادی نمود ، گفتنی است این شرکت در ساخت لوازم و تجهیزات  برقی ، نیروگاه ها ، رادار ها  موتور هواپیماها سابقه ی بسیار طولانی دارد .

شرکت وستینگهاوس در سال ۱۹۹۵ میلادی مجموعه ی سی بی اس را خریداری و از سال ۱۹۹۷ با نام شرکت سی بی اس به فعالیت ادامه میدهد ، که بعد از آن اغلب بخش های غیر رسانه ای این شرکت به تدریج به سایر شرکت ها واگذار و فروخته شد .

در سال ۱۹۹۶ بخش دفاعی وستینگهاوس که مربوط به صنایع هوانوردی بود به شرکت بزرگ نورثروپ گرومن فروخته شد که در حال حاضر با نام سیستم‌های الکترونیکی نورتروپ گرومن فعالیت مینماید .

در سال ۱۹۹۸ میلادی بیشترین بخش سهام بخش انرژی اتمی وستینگهاوس نیز واگذار گردید در حال حاضر برند این شرکت در اختیار شرکت ژآپنی توشیبا می باشد .

مجموعه ی کیان سرویس با دارا بودن پرسنل مجرب و آموزش دیده قادر است خدمات تعمیر لوازم خانگی وستینگهاوس را به صورت علمی و دقیق ارائه دهد .

وستینگهاوس