تعمیرات و خدمات برند ایندزیت را به ما بسپارید

تعمیرات و خدمات برند ایندزیت را به ما بسپارید : برند ایندزیت یکی از شرکت های پیشرو در تولید لوازم خانگی در سطح جهان می باشد توانسته مقام دوم در اروپا و مقام پنجم برند های تولید لوازم خانگی در دنیا را به ننام خود ثبت کند .

این شرکت در سال ۱۹۷۵ با نام برند “مرلونی” در شهر فابریانو کشور ایتالیا و به وسیله ی آقای ویتوریو مرلونی تاسیس گردید ، این برند طی سی سال درخشش و رشد قابل ملاحظه در صنعت لوازم خانگی توانست به عنوان یکی از بزرگترین قطب های تولید لوازم خانگی در سطح دنیا تبدیل شود .

در طول این سال ها خانواده های بسیار زیادی در سرتاسر دنیا و کشور ایران این برند را انتخاب و تجربه ی خوبی از استفاده ی لوازم خانگی با برند ایندزیت داشته اند که برخی شیفته ی کیفیت و برخی دیگر شیفته ی نو آوری این برند شده اند، شرکت لوازم خانگی  ایندزیت محصولات خود را با برند های اصلی ایندزیت ، هات پوینت، آریستون و شولتز در سراسر جهان عرضه و به فروش می رساند .

این شرکت توانسته رکورد فروش ۲/۸ میلیارد دلاری را در سال ۲۰۱۱ تجربه کند ، در حال حاضر شرکت ایندزیت دارای ۱۶ کارخانه در اروپا می باشد که ۸ تای آن ها در ایتالیا و ۸ تای دیگر در کشور های روسیه ، انگلستان و لهستان می باشد، عمده فعالیت این کارخانه ها تولید لوازم خانگی از قبیل : لباسشویی ، خشک کن، ظرفشویی، یخچال فریزر، فر و اجاق گازهای صفحه ای، ماکروویو  و همچنین هود، می باشد .

لازم به ذکر است برند آریستون از زیر مجموعه های اصلی برند ایندزیت است . این نام تجاری در سال ۱۹۵۸ ظهور کرد و به سومین پسر آقای مرلونی اختصاص یافت ، این شرکت در سال ۲۰۰۴ برند Stinol  روسیه را خریداری و همچنین شرکت های GDA  و  HOTPOINT  انگلستان را نیز به تصاحب خود در آورد .

در سال ۲۰۰۴ میلادی دو کارهانه جدید در کشور های لهستان و روسیه افتتاح گردید که با ریاست آندریا مرلونی و پدرش آقای میتوریو مرلونی به عنوان رئیس افتخاری این شرکت باقی ماند .

خدمات برند ایندزیت