تعمیرات و خدمات برند جنرال الکتریک را به ما بسپارید

تعمیرات و خدمات برند جنرال الکتریک را به ما بسپارید : شرکت جنرال الکتریک – General Electric شرکتی با ساختار هلدینگ و آمریکایی و چند ملیتی است که دفتر عملیاتی آن سکنکتدی، نیویورک و دفتر مرکزی آن در فیرلند کنتیکت مستقر می باشد .

شرکت جنرال الکتریک به صورت کلی از چهار بخش تشکیل شده که هر بخش آن توسط یک شرکت تابعه اداره می گردد ، که از جمله این شرکت ها می توان به “جی ای انرژی” ، “جی ای تکنولوژی” ، “جی ای کپیتال” و “جی ای هلت‌ کری اشاره کرد .

در حال حاضر این شرکت در فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰ در رتبه ی سوم از بزرگترین شرکت های جهان قرار دارد، این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان  موتور جت در ایالات متحده آمریکا محسوب می‌گردد .

شرکت جنرال الکتریک، در دهه ۱۹۶۰ میلادی یکی از هشت شرکت بزرگ در زمینه تولید کامپیوتر به شمار می رفت، که نام این شرکت ها به ترتیب /ک آی بی ام ، سون دوراف ، بوروز، ان سی آر، هانی ول و جنرال الکتریک می باشد ، دلیل ورود این شرکت به صنعت کامپیوتر ها این بود که خود این شرکت از بزرگترین مصرف کنندگان سیستم های کامپیوتری در آمریکا به شمار می رفت .

شرکت جنرال الکتریک خط تولید گسترده ای را به منظور تولید کامپیوتر های خاص طراحی نمود و سپس تولید کامپیوتر را به عنوان هدف اختصاصی این شرکت تعیین نمو . برخی از این کامپیوتر های تولید شده توسط این شرکت عبارت بودند از جی‌ای ۴۰۰، جی‌ای ۲۰۰، جی‌ای ۶۰۰ .

در سال ۱۹۷۰ میلادی شرکت جنرال الکتریک بخش تولید کامپیوتر خود را به شرکت هانی ول واگذار کرد و از صنعت کامپیوتر خارج شد .

همچنین این شرکت در ضمینه ی تولید صنایع هوایی مانند موتور های جت اقدامات و سرمایه گذاری های زیادی انجام داد تا جایی که در سال ۱۹۵۶ میلادی موفق به تولید میزان زیادی موتور جت به مدل جی ۴۷ گردید که در هواپیماهای نظامی مصرف میشد .

در حا حاضر شرکت صنایع هوایی جنرال الکتریک به عنوان بزرگترین تامین کنندگان موتور هواپیما در جهان شناخته می شود .

برند جنرال الکتریک