تعمیرات و خدمات برند بوش را به ما بسپارید

تاریخچه برند بوش

تعمیرات و خدمات برند بوش را به ما بسپارید : شرکت بوش یا به زبان اصلی و زادگاه این شرکت BOSCH نام شرکتی است که بر پایه ی فناووری و در سال ۱۸۸۶ توسز آقای رابرت بوش در شهر اشتوتگارت کشور آلمان بنیان نهاده شده است ، این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های لوازم اتوماتیک برقی در جهان می باشد .

در حال حاضر دفتر مرکزی شرکت بوش در شهر گرلینکن آلمان واقع شده است .

شرکت بوش با فعالیت در حوزه های مختلف فناوری صنعتی و خودکار ، کالاهای مصرفی و فناوری های ساختمانی این شرکت دارای ۴۷ میلیارد یورو فروش در سال بود که با  داشتن رشد ۲۷ درصدی در سال سریعترین رشد سالانه رادر تاریخ ۱۲۵ ساله ی خود ثبت نمود ، همچنین این شرکت دارای شهرت فراوانی در زمینه ی تولید لوازم خانگی می باشد .

برند بوش

تکنولوژی سبز بوش

تکنولوژی سبز

علامت سمت راست نشان دهنده تمرکز شرکت بوش بر روی صرفه جویی در مصرف آب و برق در عین داشتن عملکر و بازده بسیار بالا و عالی می باشد ، در حال حاضر تمامی محصولات کمپانی بوش با هدف کاهش تاثیرات منفی بر محیط زیست ساخته می شوند .

به عنوان مثال در یکی از مدل های Active Water به صورت همزمان مصرف آب و برق را نسبت به مدل های قبلی آن به میزان بسیار زیادی کاهش داده است .

در دستگاه های دارای خشک کن نیز میزان مصرف انرژی به میزان ۵۵ درصد کاهش پیدا کرده ، لازم به ذکر است بیش از ۴۰ درصد از فعالیت های جدید شرکت بوش مرتبط با مسائل مرتبط با کاهش انرژی می باشد .

پیشرو در مصرف انرژی

لوازم خانگی بوش رکورد‌دار ثبت استانداردهای جدید در مصرف انرژی می‌باشند. با بوش تا ۵۰ % در مصرف برق و ۷۰ % در مصرف آب صرفه‌جویی کنید. بوش همیشه مسئولیت و انگیزه مضاعفی برای گسترش لوازم خانگی کم مصرف داشته است.

تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است.

محصولات ما با احترام و حساسیت کامل و حفظ منابع طبیعی پیرامونمان طراحی شده و هر روز کم مصرف تر از دیروز به بازار عرضه می‌شوند.

شاید اشاره به این نکته که بوش در ۲ سال متمادی موفق به دریافت نشان ENERGY STAR گردیده کافی باشد، اما بوش همیشه به فکر به دست آوردن رکوردهای برتر در مصرف انرژی است.

مدرک ستاره ی انرژی بوش