تعمیرات و خدمات برند آریستون را به کیان سرویس بسپارید

تعمیرات و خدمات برند آریستون را به کیان سرویس بسپارید : برند آریستون از زیر مجموعه های اصلی برند ایندزیت می باشد ، نام برند “آریستون” در سال ۱۹۵۸ میلادی متولد شده و به پسر سوم ویتوریو مرلونی ( ریاست شرکت آریستون ) یعنی آقای آریستد مرلونی اختصاص پیدا کرد .

این شرکت در بازه زمانی کوتاهی توانست جایگاه قابل قبولی در میان برند های لوازم خانگی مطرح اروپا پیدا کند به این صورت که در سال ۲۰۰۰ میلادی موفق ه خرید شرکت STINOL در کشور روسیه گردید و همچنین توانست در سال ۲۰۰۱ شرکت های HOTPOINT و  GDA را نیز که متعلق به کشور انگلستان بودند به تصاحب خود در بیاورد .

همچنین با ادامه ی این روند رو به رشد شرکت آریستون در سال ۲۰۰۴ میلادی موفق به تاسیس دو خط تولید و کارخانه ی جدید در کشور های روسیه و لهستان گردید .

در سال ۲۰۰۷ میلادی شرکت مادر ایندزیت – Indesit نام تجاری جدیدی را با عنوان Hotpoint-Ariston ارائه نمود که در یال ۲۱۰ آندریا مرلونی به مقام ریاست این شرکت منصوب و پدر خانواده ی مرلونی یعنی ویتوریو مرلونی در مقام ریاست افتخاری این شرکت باقی ماند .

شرکت آریستون دارای محصولات متعددی از جمله موارد زیر می باشد :

خدمات برند آریستون

مجموعه ی کیان سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی برند آریستون – ARISTON توانسته خدمات درخسانی در ضمینه ی تعمیرات و خدمات برند آریستون به مردم ایران ارائه دهد، لذا برای تعمیر لوازم خانگی خود با برند آریستون کافیست با ما تماس بگیرید .