تعمیرات و خدمات برند زیمنس را به ما بسپارید

معرفی و تاریخچه شرکت زیمنس

تعمیرات و خدمات برند زیمنس را به ما بسپارید : بنیانگذار شرکت زیمنس، ورنر زیمنس، چهارمین فرزند از ۱۴ فرزند یک کشاورز اجاره نشین بود که در عصر تحول صنعتی به‌دنیا آمد. از همان ابتدا به رشته برق علاقه‌مند بود و در سال ۱۸۴۷ همزمان با ساخت یک دستگاه تلگراف، با یوهان هالسکه، شرکت مشترک تلگراف زیمنس – هالسکه را تاسیس کرد.

شرکت در دهه ۱۸۵۰، سفارش ساخت شبکه تلگراف کشور روسیه و سپس انگلستان را دریافت کرد. در سال ۱۸۶۶، زیمنس براساس کارهای فارادی اصول دیناموالکتریک را کشف کرد و مسیر استفاده از الکتریسیته به‌عنوان مولد قدرت را هموار کرد.

حوزه مهندسی قدرت با همت او شکل گرفت و نام او با مهندسی برق مترادف گشت.

ورنر زیمنس علاوه بر آنکه یک فرد علمی و صنعتی و فنی بود و در کسب و کار شم ویژه‌ای داشت، یک سیاستمدار نیز محسوب می شد. شعار او در زندگی این بود : «من آینده را به پیشرفت زودگذر نمی فروشم»

با گذشت بیش از ۱۶۵ سال از زمان تأسیس این شرکت و رهبری این شرکت توسط برادران، پسران و نوه های ورنر، امروز شرکت زیمنس با بیش از ۴۸۰ هزار نفر پرسنل در سرتاسر جهان در حوزه‌های قدرت، اتوماسیون، کنترل، اطلاعات و ارتباطات، نیروگاه، پزشکی، حمل ونقل و خدمات فعالیت دارد و در برخی حوزه‌ها نظیر صنعت اتوماسیون، فناوری سیستم‌های تصویربرداری طبی، نوآوری در مدیریت اطلاعات، فرایندهای بهداشت و سلامت، سرآمد شرکتهای مهندسی برق و الکترونیک در جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در شهرهای مونیخ و برلین میباشد.

آقای ورنر زیمنس

شرکت زیمنس

 • ۱۸۴۷ : کمپانی زیمنس توسط Werner Von Siemens  تاسیس شد.
 • ۱۸۶۶ : Werner Von Siemens ژنراتور DC_Dynamo)dc ) را اختراع کرد.
 • ۱۸۸۱ : طراحی و ساخت هیدروژنراتورها در برلین شروع شد.
 • ۱۹۵۷ : عایق میکالاستیک در کارخانه دیناموورک برلین ساخته شد.
 • ۱۹۶۷ : اولین هیدروژنراتور بیش از ۲۰۰ مگاولت آمپر (۲۰۱ مگاولت آمپر) برای Keban ترکیه ساخته شد.
 • ۱۹۷۶ : ماشینهای Reversible با قدرت ۴۴۷ مگاولت آمپر برای Bath County آمریکا ساخته شدند.
 • ۱۹۷۶ : اولین هیدروژنراتورهای بالاتر از ۸۰۰مگاولت آمپر برای نیروگاه  Guri در ونزویلا ساخته شد(با توان ۸۰۵ مگاولت آمپر).
 • ۱۹۷۸ : ژنراتورهای ۸۲۴مگاولت آمپر و ۷۳۷ مگاولت آمپر از نوع Water Cooled برای نیروگاهITAIPU توسط کارخانه Lapa در برزیل طراحی و ساخته شدند.
 • ۱۹۹۵ : کارخانه Lapa در سایوپایولو برزیل به عنوان مرکز امور مهندسی و ساخت هیدروژنراتورهای زیمنس تعیین گردید.
 • ۱۹۹۷ : طراحی ماشینهای ۸۴۰مگاولت آمپر از نوع WATER COOLED برای نیروگاه THREE GORGES در چین آغاز شد.
 • ۲۰۰۰ : مشارکت شرکتهای Voith Hydro و Siemens Hydro   به صورت Joint-Venture  انجام گردید.
 • ۲۰۰۰ : شروع طراحی و ساخت اولین ژنراتور بعد از مشارکت ، برای نیروگاه مارون در ایران

خدمات کیان سرویس برای برند زیمنس – siemens

کیان سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی لوازم خانگی زیمنس آماده است با تکیه بر پرسنل حرفه ای و مجرب و همچنین دارا بودن انبار عظیمی از قطعات اورجینال و اصل نسبت به تعمیرات لوازم خانگی زیمنس شما اقدام کند .

کافی است هنگامی که دستگاه شما دچار مشکل شد با یکی از شماره هایی که در قسمت پایین سایت درج شده تماس بگیرید . مجموعه ی کیان سرویس با دارا بودن مراکز مختلف در نقاط مختلف شهر در سریعترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر شده و اقدام به تعمیرات و خدمات برند زیمنس شما می کند .

“کیان سرویسبه عنوان بهترین تعمیرگاه و نمایندگی لوازم خانگی زیمنس در ایران و با سال ها سابقه کاری طلایی در حوزه ی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس و همچنین ماشین ظرفشویی زیمنس و… با اطمینان کامل  تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس خود را به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی زیمنس در ایران به کیان سرویس بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد”