۲۳ آبان, ۱۳۹۸

تعمیر ماکروویو ال جی LG

چیزی که در مقاله‌ی امروز ما قصد داریم به آن بپردازیم پیدا کردن نشانه‌های وجود مشکل و عیب در ماکروویو ال جی و در نهایت یافتن راه حل مناسب برای تعمیر ماکروویو می‌باشد . همانطور که می‌دانید ماکروویو یکی از وسایل برقی خانگی پر استفاده در منازل امروزی می‌باشد و از کار افتادن آن باعث اختلال در روند پخت و پز روزانه می‌شود . مهم نیست چه مارک یا برندی این وسیله‌ی کارآمد را تولید کرده باشد در صورت عدم رعایت نگهداری مناسب ، گذشت زمان و … هر وسیله‌ی برقی‌ای دچار مشکل می‌شود …

ماکروویو, مقالات 0 دیدگاه
۲۱ آبان, ۱۳۹۸

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

فرقی ندارد که یخچال فریزر شما چه برندی باشد و یا چقدر هزینه برای خرید آن صرف کرده‌اید ، عموما هر وسیله‌ برقی‌ای در صورت عدم رسیدگی ، استفاده غیر استاندارد و گذشت زمان دچار عیب و ایراد می‌گردد . این قانون در زمینه‌ی یخچال‌های فریزر نیز برقرار می‌باشد . البته جای نگرانی نیست چون با یک عیب یابی تخصصی و صحیح و در ادامه یک تعمیر اصولی مشکل یخچال فریزر شما حل می‌شود . چنانچه یخچال فریزر اسنوای شما دچار مشکلاتی نظیر روشن نشدن ، وجود آبرزیش ، نشتی گاز ، صدای زیاد در حین کار کردن ، عدم ایجاد سرمای استاندارد ، خرابی قطعات داخلی ، عمل نکردن و از کار افتادن صفحه نمایش ، عمل نکردن سنسورها و هر مشکل دیگری که ممکن است اتفاق بیافتد ، شده است می‌توانید با تماس با یکی از مراکز پشتیبانی کیان سرویس از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید .

مقالات, یخچال فریزر 0 دیدگاه
۱۹ آبان, ۱۳۹۸

علت صدای زیاد یخچال و راهنمای تعمیر آن

یخچال فریزرها همانند کودکی که وقتی نیاز به وسیله‌ای دارند گریه می‌کنند به هنگام نیاز به تعمیر و رسیدگی مدام ایجاد صدا می‌کنند .اقدام صحیح در مورد سر و صدای یخچال و فریزر را می‌توان به دو قسمت تقسیم کرد . اول شناسایی منبع سر و صدا و در مرحله‌ی بعد تعمیر آن در صورت توان بوسیله‌ی خودتان و یا بوسیله‌ی یک تکنسین تعمیر یخچال فریزر .
در این مقاله ما سعی می‌کنیم تا به شما شایع‌ترین دلایل ایجاد صدای زیاد یخچال فریزر و نویزهای آن را آشکار کنیم و نحوه‌ی رفع و رجوع این مشکلات را بازگو کنیم .

مقالات, یخچال فریزر 0 دیدگاه
۱۶ آبان, ۱۳۹۸

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا : یکی از برندهای ایرانی‌ای که به خوبی خود را در بازار امروزی کشورمان جا انداخت برند اسنوا ( که مخفف ارکان اصلی ساختار ایرانیان می‌باشد ) از سری زیر مجموعه‌های گروه صنعتی انتخاب می‌باشد . این برند با ارائه‌ی محصولات متنوع برقی خانگی اسم و رسمی نیک […]

لباسشویی, مقالات 0 دیدگاه
۱۵ آبان, ۱۳۹۸

تعمیر بخارشوی دلونگی

امر عیب یابی و تعمیرات وسایل برقی یک امر تخصصی بوده که نیازمند مهارت و دوره دیدن در امر تعمیر می‌باشد اما بعضی از مشکلات و عیب‌ها هستند که با دانستن اطلاعاتی از آنها می‌تواند کمک ویژه‌ای به ما در برطرف کردن این عیوب در منزل کند . در ادامه مشکلاتی که به صورت متداول برای بخارشوی پیش می‌آیند را معرفی کرده و نحوه صحیح عیب یابی و تعمیر آن را برای شما همراهان عزیز بازگو می‌کنیم .

بخار شوی, مقالات 0 دیدگاه
۱۲ آبان, ۱۳۹۸

تعمیر ساید بای ساید ال جی LG

امروزه می‌توان به صراحت عنوان کرد که اگر کمی با دقت به اطراف خود نگاه کنیم می‌توانیم یک وسیله برقی با برند ال جی LG را مشاهده کنیم . در واقع ایده‌ی اولیه موسسان این برند جهانی نیز همین بود . زندگی خوب در گرو استفاده از محصولات باکیفیت و خوب می‌باشد تا علاوه بر رفع نیازهای شما رضایت شما را نیز جلب نمایند . از دلایل پیشرفت و معروفیت این برند کره‌ای که دیگر نام و آوازه‌ی آن در سطح جهان پیچیده است و جزو غول‌های بازار تجاری جهان می‌باشد ، استفاده از قطعات باکیفیت و همچنین بهره بری مفید از تکنولوژی روز می‌باشد . امروزه وسایل برقی گوناگونی از ال جی را می‌توان در سراسر جهان مشاهده کرد که یکی از این محصولات باکیفیت یخچال‌های ساید ال جی می‌باشد .

مقالات, یخچال فریزر 0 دیدگاه
۹ آبان, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ : کمتر کسی را در دنیا می‌توان یافت که برند کره‌ای سامسونگ را نشناسد و یا حتی یکی از محصولات این کمپانی را در خانه‌ی خود نداشته باشد . استفاده از برترین تکنولوژی روز در تولیدات خود و توجه ویژه این کمپانی به کم مصرف بودن محصولات برقی […]

ظرفشویی, مقالات 0 دیدگاه
۸ آبان, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک را در قالب یک مقاله‌ی آموزشی جذاب و کاربردی ارائه دهیم . با ما در ادامه این مقاله‌ی آموزشی همراه باشید .

مقالات, یخچال فریزر 0 دیدگاه
۵ آبان, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

امروز در تارنمای مجموعه‌ی کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس را در قالب یک مقاله‌ی جامع ارائه دهیم . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشد .

لباسشویی, مقالات 0 دیدگاه
۲ آبان, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

امروز در تارنمای مجموعه‌ی کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی را در قالب یک مقاله‌ی جامع و کاربردی ارائه دهیم . با ما در ادامه این مقاله‌ی آموزشی همراه باشید .

ظرفشویی, مقالات 0 دیدگاه