۲۳ دی, ۱۳۹۸

نحوه تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی

نحوه تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی : با ورود فناوری و تکنولوژی روز به عرصه‌ی طراحی و تولید لوازم برقی خانگی ، خروجی این وسایل کاملا در جهت آسایش و راحتی مصرف کننده قرار گرفته است . یکی از این وسایل برقی خانگی که راه خود را به منازل امروزی باز کرد ، ماشین‌های ظرفشویی در انواع برندها می‌باشد .
می‌توان با اطمینان گفت که امروزه ماشین‌های ظرفشویی جای پای خود را در آشپزخانه‌های منازل سفت کرده‌اند . در واقع می‌توان اینطور گفت که چنانچه شما یک زوج شاغل هستید و مهمترین چیز ممکن در منزل برای شما زمان می‌باشد ، اهمیت این دستگاه در منزل شما به خوبی قابل لمس می‌باشد .
می‌توان گفت که ماشین ظرفشویی تقریبا شبیه به ماشین‌های لباسشویی بوده با این تفاوت که جای پوشاک و رخت و لباس ، ظروف کثیف شما را به خوبی و بهداشتی ترین حالت ممکن می‌شوید .
ماشین ظرفشویی نیز همانند سایر لوازم برقی دیگر از قطعات مختلف الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است که در هنگام بروز مشکلی در هر قسمت عملکرد صحیح و استاندارد دستگاه را تحت تاثیر قرار می‌دهد .
یکی از این قطعاتی که در ماشین ظرفشویی به کار رفته است و وظیفه‌ی آب رسانی به ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظروف بر عهده دارد ، شیر برقی ماشین ظرفشویی می‌باشد .
در صورت بروز مشکل برای شیر برقی ماشین ظرفشویی عملیات آب رسانی به ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده و در نتیجه دستگاه تا زمانی که مشکل را برطرف ننمایید قابل ارائه خدمات خود به شما نمی‌باشد .

نحوه تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس
غرب تهران 
۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

نحوه تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی

همانطور که در بالا درباره اهمیت شیر برقی ماشین ظرفشویی توضیح داده شد امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی عیب یابی و تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی را به همراه یک ویدئوی آموزشی ارائه نماییم .
همچنین شما می‌توانید برای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی خود ، انجام کلیه امور عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی در انواع برند را به دیت متخصصین کیان سرویس بسپارید تا دستگاه شما زیر نظر متخصصین فنی ما عیب یابی و تعمیر گردد .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

شیرهای برقی در انواع و سایزهای مختلف بر اساس نیاز ماشین ظرفشویی طراحی و تولید می‌شود .می‌توان اینطور عنوان کرد که در بعضی از شیرهای برقی زاویه مجرای خروجی و ورودی آن ها نود یا صد و هشتاد درجه می‌باشد .علاوه بر این برخی از آن ها یک بویین با یک خروجی آب را دارند و در برخی دیگر هم دو بویین و دو خروجی آب وجود دارد.

مشکلاتی که شیر برقی خراب بوجود می‌آورد

یکی از دلایلی که باعث می‌شود ماشین ظرفشویی شما روشن نشود و یا روشن می‌شود اما به محض اینکه دستور و یا برنامه‌ای را انتخاب کرده و به دستگاه فرمان داده اید ماشین ظرفشویی شما خاموش می‌شود و یا اصلا عملیات آبگیری را انجام نمی‌دهد می‌توان اینطور عنوان کرد که علت ، خرابی و یا وجود مشکل در شیربرقی ماشین ظرفشویی می‌باشد.
همچنین زمانی که دستگاه دچار آبریزش و نشتی شده است یکی از مکان‌هایی که در بروز چنین مشکلی تاثیر گذار است و در هنگام عیب یابی دستگاه باید بررسی شود ، شیر برقی ماشین ظرفشویی می‌باشد .

برای مشاهده راهنمای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی کلیک کنید

ظرفشویی, مقالات , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *