۱۰ بهمن, ۱۳۹۸

لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا

لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا : یخچال فریزرهای هیمالیا یکی از تولیدات داخلی باکیفیت می‌باشد که جایگزین مناسبی برای برندهای معروفی نظیر ال جی ، سامسونگ و … می‌باشد که به نسبت قیمت خود کیفیت قابل قبولی نیز دارد . این برند با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و الگو برداری مثبت از برندهای معروف لوازم برقی خانگی دست به تولید یخچال فریزر با قابلیت تشخیص خودکار عیب زده است .
این سیستم بواسطه طراحی خود به هنگام وجود مشکل و ایراد در یخچال فریزر با نمایش کدهای خطا به مصرف کننده خبر از وجود مشکل در یخچال فریزر هیمالیا می‌دهد . به طور کلی می‌توان اینطور عنوان نمود که چنانچه یخچال فریزر هیمالیا بر روی نمایشگر خود کد خطا و یا اروری را نمایش می‌دهد، بدین معناست که یخچال فریزر ایراد یا مشکلی را در سیستم تشخیص داده است. در این مواقع ممکن است مشکل بوجود آمده سطحی بوده و نیازی به تعمیر یخچال نباشد. البته دانستن همه‌ی اینها منوط به این است که شما اطلاعاتی راجب دستگاه خود داشته باشید که بواسطه آن اقدام به عیب یابی و در صورت توان تعمیر نمایید . همچنین شما می‌توانید در صورت عدم آگاهی از نحوه‌ی رفع و رجوع مشکل یخچال فریزر هیمالیای خود ، امر عیب یابی و تعمیر را به یک متخصص تعمیرکار بسپارید .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیرات لوازم برقی خانگی ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد . کافیست با یکی از شماره تلفن‌های این مرکز تماس گرفته و از مشاوره رایگان قبل از تعمیر این مجموعه بهره مند گردید .

لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا
شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا

همانطور که در قسمت بالا در رابطه با عملکرد ارورها عنوان شد وجود هر کد خطای دو حرفی نمادی از وجود مشکلی خاص در یخچال فریزر هیمالیا می‌باشد و نمایش این کدها به ما کمک می‌کنند تا بفهمیم کدام قسمت و یا قسمت‌های یخچال فریزرمان دچار مشکل شده است و نسبت به رفع آن اقدام نماییم .
شرکت هیمالیا برای نشان دادن مشکلات پیش آمده برای یخچال فریزرهای تولیدی خود از کدهای خطای از پیش تعیین شده‌ای برای هر مشکل استفاده می‌نماید . امروز ما نیز در قالب یک مقاله‌ی آموزشی جامع سعی بر این داریم تا هر کد خطا و اروهای یخچال فریزر هیمالیا را عنوان کرده ، ماهیت ایجاد این ارورها را بیان کرده ، نقاط و قسمت‌هایی که در هنگام بروز هر ارور تحت تاثیر قرار می‌گیرند را نام برده و در انتها از نحوه‌ی رفع و تعمیر هر ارور را بیان می‌کنیم . با ما در ادامه این مقاله‌ی آموزشی همراه باشید .

ارور / کد خطای F1

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در قسمت سنسور اوپراتور فریزر می‌دهد . ابتدا باید نسبت به تست خرابی و یا قطع بودن سنسور اوپراتور فریزر بررسی گردد و همچنین در نظر داشته باشید که مقدار مقاومت اهمی سنسور اواپراتور چک شود . چنانچه مراحل را انجام دادید و مشکل بر طرف نشد باید نسبت به تست سلامت مدار برد کنترلی اقدام نمایید . توجه داشته باشید در صورت عدم آشنایی با کارهای فنی یخچال فریزر خود را از برق کشیده و امر عیب یابی و تعمیر را به یک متخصص تعمیر بسپارید .

ارور / کد خطای F2

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در قسمت سنسور کابین فریزر می‌دهد . چنانچه بررسی کردید که سنسور خراب است باید نسبت به تعویض کردن آن اقدام نمایید . چنانچه مراحل را انجام دادید و مشکل بر طرف نشد باید نسبت به تست سلامت مدار برد کنترلی اقدام نمایید . توجه داشته باشید در صورت عدم آشنایی با کارهای فنی یخچال فریزر خود را از برق کشیده و امر عیب یابی و تعمیر را به یک متخصص تعمیر بسپارید .

ارور / کد خطای F3

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در قسمت سنسور اوپراتور یخچال می‌دهد . برای رفع این مشکل باید نسبت به بررسی قسمت‌های سنسور اوپراتور ، مقدار مقاومت سنسور، سیم‌های ارتباطی و خرابی مدار برد دستگاه اقدام نمود و از عملکرد صحیح هر قسمت مطمئن شد و در صورت وجود مشکل در هر قسمت باید نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام نمایید .

برای مشاهده‌ی مقاله عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کلیک کنید

لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا / ارور F4

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در قسمت سنسور کابین یخچال می‌دهد . برای رفع این مشکل باید نسبت به بررسی سنسور یخچال اقدام نموده و همچنین در نظر داشته باشید که مقاومت آن را اندازه گیری کنید و در صورت وجود مشکل نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .

ارور / کد خطای E1

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در قسمت فن فریزر یخچال می‌دهد . نسبت به بررسی و اطمینان از عملکرد صحیح فن سیستم اقدام نمایید و در صورت وجود مشکل نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .

ارور / کد خطای E3

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در قسمت فن کندانسور یخچال می‌دهد . نسبت به بررسی و اطمینان از عملکرد صحیح فن کندانسور اقدام نمایید و در صورت وجود مشکل نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .

برای مشاهده مقاله‌ی چرا بدنه یخچال فریزر برق دارد کلیک کنید

لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا / کد خطای E6

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود گرمای بیش از حد و یا مشکل گازی در یخچال می‌دهد . امکان اینکه دمپر کانال هوا یخ زده باشد نیز وجود دارد که باید بررسی گردد و از عملکرد صحیح آن مطمئن شد . در صورت عدم رفع مشکل حتما با یک متخصص جهت تعمیر تماس بگیرید .

ارور / کد خطای H1

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در قسمت هیتر اوپراتور فریزر می‌دهد. نسبت به بررسی هیتر اواپراتور فریزر و مقاومت آن اقدام نمایید و در صورت وجود مشکل نسبت به تعویض هیتر اقدام نمایید .

ارور / کد خطای H2

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در هیتر سینی فریزر می‌دهد . جهت رفع چنین مشکلی بعد از تشخیص خطا در این قسمت بهتر است نسبت به تعویض هیتر اقدام نمایید .

لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا / کد خطای H3

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در هیتر اوپراتور یخچال می‌دهد . جهت رفع مشکل ابتدا مقاومت هیتر بررسی کنید و در صورت وجود مشکل نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .

ارور / کد خطای H4

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خبر از وجود مشکل در هیتر سینی یخچال می‌دهد . جهت رفع چنین مشکلی بعد از تشخیص خطا در این قسمت بهتر است نسبت به تعویض هیتر اقدام نمایید .

لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا
لیست ارورهای یخچال فریزر هیمالیا

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

مقالات, یخچال فریزر , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *