۱۱ اسفند, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای کن

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای کن : یکی از لوازم و وسایلی که جزو الزامات هر آشپزخانه‌ای می‌باشد ، اجاق‌های گاز می‌باشد که بواسطه‌ی آن افراد در منزل به تهیه غذای مورد نیاز خود در منزل می‌پردازند . امروزه با پیشرفت تکنولوژی اجاق‌های گاز آشپزی در مدل‌های مختلفی طراحی می‌شوند که یکی از این مدل‌ها گاز رومیزی یا گاز صفحه ای ( که خود باز در چند مدل طراحی و تولید می‌شود ) می‌باشد یکی از شرکت‌های تولید کننده در زمینه‌ی گازهای رومیزی برند نام آشنای کن می‌باشد .
برند کن یکی از برندهای موفق تولید وسایل برقی خانگی ایرانی می‌باشد که از سال ۱۳۶۳ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود و تا به امروز در زمینه‌ی تولید محصولات هود ، سینک ، گاز رومیزی ، اجاق گاز و فر یکی از نام آشناترین برندها بوده است . برند کن با استفاده از آخرین تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا در زمینه‌ی طراحی و تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ، همواره در تلاش است تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان خود  قرار دهد و آنها را از لذت یک خرید خوب بهره‌مند سازد .
در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی همانطور که می‌دانید وجود ایراد و خرابی جزیی ناگزیر می‌باشد که البته می‌توان فاصله‌ی زمانی نیاز به تعمیرات را با رسیدگی منظم به وسیله‌ی خود بلندتر کرد . مهم نیست وسیله‌ای که می‌خرید در چه برند و مارکی باشد در صورت عدم رسیدگی منظم ، رفع نکردن ایرادهای جزیی و … هر محصولی دچار خرابی و ایراد می‌گردد . گاز صفحه ای کن نیز از این قاعده مثتنی نمی‌باشد ، لذا همواره رسیدگی منظم به گاز رومیزی خود جزو اولویت‌های شما باشد تا بدین وسیله از خرابی‌های پرهزینه در امان بمانید .
چنانچه گاز رومیزی کن شما دچار ایراداتی نظیر پیلوت گاز مدام خاموش می‌شود ، مشعل‌های بالایی گاز روشن نمی‌شوند ، گاز رومیزی نشتی دارد ، شعله‌های گاز صفحه‌ای وزش دارند و یا در حین سوختن صدا می‌دهند ، نوک شعله‌ی مشعل‌ها به رنگ زرد می‌سوزد ، شعله‌ی گاز رومیزی کن در حین سوختن دود می‌کند ، طول شعله‌ی مشعل خیلی بلند است ، عدم جرقه زدن گاز صفحه ای کن ، خرابی ولوم‌ها و هر مشکل دیگری می‌توانید با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره‌ی عیب یابی و تعمیر رایگان این مجموعه بهره‌مند گردید .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیرات لوازم برقی خانگی ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای کن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد . کافیست با یکی از شماره تلفن‌های این مرکز تماس گرفته و از مشاوره رایگان قبل از تعمیر این مجموعه بهره مند گردید .

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای کن
شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای کن

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا با شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی کن را در میان گذاشته و از نحوه‌ی ایجاد و دلیل شکل‌گیری مشکل در اجاق گاز گفته ، ماهیت مشکل را بررسی نموده ، و در نهایت از عیب یابی و تعمیر هر مشکل گفته . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید .

پیلوت گاز رومیزی خاموش می‌شود 

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گاز رومیزی کن ممکن است مقدار گازی که باید به پیلوت برسد بسیار اندک باشد و یا هوای زیادی به مخلوط کن وارد می‌شود . برای رفع این مشکل باید گازی که از نوع مخلوط کن دار می‌باشد ، صفحه محفظه‌ی آن را اندکی ببندید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

نوک مشعل‌های گاز رومیزی کن به رنگ زرد می‌سوزد

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گاز رومیزی کن ممکن است نسبت هوا در مخلوط‌کن کم باشد . برای رفع این اشکال باید صفحه تنظیم مخلوط کن را کمی باز کنید و توجه داشته باشید که در گازهای رومیزی نثل جدید اگر فاصله نازل تا لوله رابط به هم خورده است باید آن را تنظیم نمایید. چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده‌ی مقاله عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی اخوان کلیک کنید

عدم جرقه زدن گاز صفحه ای کن

یکی از مشکلات رایج اجاق‌های گاز که باعث اعصاب خردی کاربران می‌شود این است که گاز رومیزی با مشکل عدم جرقه زدن مواجه می‌شود و شما برای روشن کرده گاز رمیزی خود مجبور می‌شوید با کبریت گاز خود را روشن نمایید. این مشکل می‌تواند به دلایلی چون ترانس جرقه، خرابی کلید جرقه، قطعی سیم‌ها و یا شکستگی چینی جرقه باشد ، که باید هر کدام را به صورت جداگانه بررسی نمایید و از عملکرد صحیح هر قسمت مطمئن گردید و در صورت وجود خرابی نسبت به تعمیر و یا تعویض آن نقطه اقدام نمایید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

تعمیر گاز صفحه ای کن : شعله‌ها وزش دارند و یا به هنگام اشتعال صدا می‌دهند

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گاز رومیزی کن ممکن است نسبت مقدار هوا در برابر گاز در مخلوط کن زیاد باشد برای رفع این مشکل باید صفحه‌ی مخلوط کن را کمی ببندید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده مقاله‌ی تعمیر و تعویض ترموکوپل اجاق گاز بهمراه ویدئوی آموزشی کلیک کنید

گاز رومیزی روشن می‌شود اما روشن نمی‌ماند

امروزه اغلب گازها مجهز به ترموکوپل می‌باشند . این وسیله درزمانی که شعله گاز به دلیل ریختن مایعات و یا وزش باد و سایر موارد خاموش می‌شود، موجب قطع شدن جریان گاز می‌شود و از احتمال پخش گاز در فضا و آتش‌سوزی جلوگیری می‌نماید . در صورتی که ترموکوپل دستگاه خراب شود، شعله پایداری خود را از دست می‌دهد. روشن می‌شود اما پس از مدت کوتاهی خاموش می‌شود. ترموکوپل دستگاه حتماً باید تعویض شود و قابل تعمیر نیست. برای تعویض ترموکوپل از یک متخصص کمک بخواهید یا با کلیک بر روی مقاله‌ی بالا نحوه‌ی تعویض ترموکوپل را مشاهده نمایید. استفاده از قطعه غیر اصل و همچنین عدم تخصص در تعویض و نصب صحیح آن، ممکن است باعث ماندگاری عدم پایداری شعله شود. همان‌طور که می‌دانید عدم پایداری شعله امر پخت‌وپز را با اختلال زیادی مواجه می‌کند. چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

اجاق گاز, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *