۲۹ اسفند, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای داتیس

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای داتیس : داتیس یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید محصولات خانگی نظیر هود، فر، سینک، اجاق گاز صفحه ای و مایکروویو است. کارخانه صنعتی داتیس در ۵۵ کیلومتری شهر تهران واقع شده و با به کارگیری مهندسین و نیروی کار ماهر نقش موثری در ارتقاء خودکفایی کشور در زمینه تولید لوازم خانگی ایفا می کند. سخت کوشی عوامل اجرایی و مدیریت کارآمد دلیل اصلی شناخته شدن برند داتیس در بین سایر برندهای لوازم خانگی است و جلب رضایت مشتری مهمترین هدف این برند به شمار می آید.
در زمینه‌ی خرابی و ایجاد مشکل در وسایل خانگی فرقی نمی‌کند که وسیله‌ی شما چه برندی باشد وجود مشکل و ایراد امری اجتناب ناپذیر در زمینه‌ی وسایل برقی خانگی می‌باشد . گاه این مشکل ممکن است با کمی توجه و رسیدگی به موقع ممکن است به راحتی رفع و رجوع کرد و گاه مشکل نیاز به رسیدگی تخصصی و حضور یک متخصص تکنسین دارد .
چنانچه گاز رومیزی داتیس شما دچار عدم عملکرد فندک الکتریکی ، یکنواخت نبودن سوخت شعله‌ها ، نشت گاز ، خاموش شدن مکرر پیلوت ، روشن نشدن مشعل‌های فوقانی ، سوخت نوک مشعل‌ها به رنگ زرد ، دود کردن به هنگام کار ، وجود وزش و صدا در شعله ، عدم عملکرد ترموکل و هر مشکل دیگر با یکی از شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره عیب یابی و تعمیر رایگان این مجموعه بهره‌مند گردید .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیرات لوازم برقی خانگی ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که گاز رومیزی شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد .

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای داتیس
شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای داتیس

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا با شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای داتیس را در میان گذاشته و از نحوه‌ی ایجاد و دلیل شکل‌گیری مشکل در اجاق گاز گفته ، ماهیت مشکل را بررسی نموده ، و در نهایت از عیب یابی و تعمیر هر مشکل برای شما عزیزان گفته شود . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید .

اجاق گاز روشن نمی‌شود

احتمالا تا به امروز با این مشکل مواجه شده‌اید که هر چه در گاز رومیزی خود جرقه زده می‌شود هیچ شعله‌ای ایجاد نمی‌شود. در این چنین حالتی به احتمال بسیار زیاد محل ایجاد شعله دچار غبارگرفتگی شده است یا این که ممکن است یک وسیله در محل روشن شدن شعله گیر کرده باشد و مسیر شعله را مسدود کرده باشد. برای رفع مشکل شعله اجاق گاز محل مسدود را با یک مسواک یا برس تمیز کنید تا مجرا باز شده و شعله به راحتی روشن شود. چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

وجود جریان برق در بدنه گاز صفحه ای داتیس

در هنگام بروز چنین مشکلی در گاز صفحه ای داتیس ممکن است این اتفاق هنگامی رخ دهد که داخل گاز رومیزی سیمی آب شده باشد یا قسمت برقی اجاق گاز مشکل پیدا کرده باشد در این صورت اگر دستگیره‌های گاز صفحه‌ای فلزی باشد هم برق گرفتگی را در بدنه و هم در ولوم های اجاق گاز احساس خواهید کرد . در این موقع خیلی مراقب باشید که با دستهای خیس به اجاق گاز دست نزنید که بسیار خطرناک می‌باشد . برای رفع این مشکل با یکی از نمایندگی‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته تا به سرعت تعمیرکاران متخصص ما به سمت آدرس شما عازم گردند . تکنسین‌های این نمایندگی برای این مشکل هم دوره دیده‌اند و هم تخصص دارند و به شما اطمینان خاطر میدهیم که در اسرع وقت این ایراد را به بهترین و استانداردترین نوع تعمیر رفع خواهیم کرد .

برای مشاهده مقاله آموزشی راهنمای نگهداری و تعمیر اجاق گاز کلیک کنید

شعله اجاق گاز روشن نمی‌ماند

امروزه اغلب اجاق گازها ترموکوپل‌دار هستند. این وسیله در زمانی که شعله گاز به دلیل ریختن مایعات و یا وزش باد و سایر موارد خاموش می‌شود، موجب قطع شدن جریان گاز می‌شود و از احتمال پخش گاز در فضا و آتش‌سوزی جلوگیری می‌کند. در صورتی که ترموکوپل دستگاه خراب شود، شعله پایداری خود را از دست می‌دهد. روشن می‌شود اما پس از مدت کوتاهی خاموش می‌شود. ترموکوپل دستگاه حتماً باید تعویض شود و قابل تعمیر نیست. برای تعویض ترموکوپل از یک متخصص کمک بخواهید. استفاده از قطعه غیر اصل و همچنین عدم تخصص در تعویض و نصب صحیح آن، ممکن است باعث ماندگاری عدم پایداری شعله شود. همان‌طور که می‌دانید عدم پایداری شعله امر پخت‌وپز را با اختلال زیادی مواجه می‌کند. چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده ویدئوی آموزشی تعمیر و تعویض ترموکوپل اجاق گاز کلیک کنید

وجود سر و صدا در هنگام سوختن شعله

شعله‌های اجاق گاز باید به طور کامل یک دست و آرام باشند در صورتی که با روشن کردن اجاق گاز سر و صدای زیادی از شعله‌ها بلند شود باید جهت رفع مشکلات اجاق گاز که احتمالا مربوط به هوا رسانی باشد اقدام کنید. شعله‌های پر سر و صدا به این معنا است که هوا به میزان صحیحی به مشعل نمی‌رسد. در حقیقت هنگامی که هوا بیش از حد به مشعل برسد، شعله اجاق گاز با سر و صدا می‌سوزد. برای رفع مشکل شعله پر سر و صدا شاتر هوای اجاق گازتان را بررسی کنید به احتمال قوی میزان هوا و گاز در این شاتر تنظیم نیست. چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

اجاق گاز, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *