۲۶ اسفند, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای بیمکث

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای بیمکث : می‌توان با قاطعیت گفت که امروزه اگر سراغ هر آشپزخانه‌ای که بروید درآنجا یک اجاق مخصوص پخت و پز غذا را مشاهده می‌نمایید که امروزه عنصری جدا ناپذیر در قسمت آشپزخانه‌های مان شده است . با گردشی گذرا در فضای مجازی متوجه برندهای متنوعی در زمینه‌ی تولید گازهای رومیزی می‌شوید که یکی از آنها برند نام آشنای بیمکث می‌باشد . برند ایرانی بیمکث توانسته با تلاش در زمینه تحقیق در جهت به کار گرفتن فناوری‌های جدید برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت تولید محصولات، استفاده از تکنولوژی‌های جدید برای افزایش بهره‌وری خط تولید، توجه به نیاز مشتریان و تولید خلاقانه و نوآورانه محصولات با توجه به نیاز آنها و جذب نیروهای متخصص و حرفه‌ای کیفیت محصولات خود را بالا ببرد. به همین دلیل است که محصولات این برند در طراحی، مواد اولیه و تکنولوژی همیشه حرف اول را می‌زند.
همانطور که می‌دانید امروزه وجود هر گونه خرابی و ایراد و اشکال در لوازم خانگی امری عادی می‌باشد که این مشکلات یا از سر عدم رسیدگی به موقع به دستگاه و یا خرابی و سوختگی قطعات داخلی و یا حتی گذر زمان ممکن است برای وسیله‌ی خانگی شما اتفاق بیوفتد . اما هنگامی که این مشکلات گریبان ما را گرفت باید چه کار کرد؟ اولین قدم در رابطه با حل مشکل عیب یابی دقیق دستگاه می‌باشد که این مهم به خودی خود اتفاق نمیوفتد و نیاز به مهارت فنی دارد . پس از انجام عیب یابی و پیدا کردن مشکل حال باید به سراغ رفع مشکل رفت که خود امر تعمیر به دو گونه انجام می‌گردد . ۱- مشکل جزیی می‌باشد و نیاز به حضور تکنسین نمی‌باشد . ۲- مشکل جدی بوده و برای رفع آن نیاز به یک تکنسین آشنا به علوم فنی می‌باشد .
چنانچه گاز رومیزی بیمکث شما دچار ایراداتی نظیر پیلوت گاز مدام خاموش می‌شود ، مشعل‌های بالایی گاز روشن نمی‌شوند ، گاز رومیزی نشتی دارد ، شعله‌های گاز صفحه‌ای وزش دارند و یا در حین سوختن صدا می‌دهند ، نوک شعله‌ی مشعل‌ها به رنگ زرد می‌سوزد ، شعله‌ی گاز رومیزی بیمکث در حین سوختن دود می‌کند ، طول شعله‌ی مشعل خیلی بلند است ، عدم جرقه زدن گاز صفحه ای بیمکث ، خرابی ولوم‌ها و هر مشکل دیگری می‌توانید با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره‌ی عیب یابی و تعمیر رایگان این مجموعه بهره‌مند گردید .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیرات لوازم برقی خانگی ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی بیمکث را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد . کافیست با یکی از شماره تلفن‌های این مرکز تماس گرفته و از مشاوره رایگان قبل از تعمیر این مجموعه بهره مند گردید .

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای بیمکث
شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای بیمکث

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا با شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای بیمکث را در میان گذاشته و از نحوه‌ی ایجاد و دلیل شکل‌گیری مشکل در اجاق گاز گفته ، ماهیت مشکل را بررسی نموده ، و در نهایت از عیب یابی و تعمیر هر مشکل برای شما عزیزان گفته شود . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید .

نحوه تنظیم مشعل گاز رومیزی بیمکث

چنانچه گاز مشعل اجاق گازهای رومیزی بیمکث نیاز به تنظیم مجدد داشت باید به این موضوع توجه کرد که چنانچه دکمه کنترل گاز مشعل در زیادترین حد خود باشد، رنگ شعله باید به گونه‌ای باشد که دور شعله آبی و داخل آن یعنی وسط مشعل به اندازه بیست میلیمتر به رنگ سبز بسوزد. چنانچه رنگ شعله غیر از این باشد، مخلوط گاز و هوا نیاز به تنظیمات دارد. برای تنظیم کردن مخلوط گاز و هوا باید از آچار مناسب برای چرخاندن مهره تنظیم کننده گاز استفاده کرد و آن را باید در جهت عقربه‌های ساعت چرخاند. در این صورت میزان جریان گاز افزایش می‌یابد. برای کاهش دادن جریان گاز، مهره را باید در جهت حرکت عقربه‌های ساعت چرخاند. برای تغییر مقدار هوا، پیچ تنظیم‌کننده هوا را باید شل کرد و صفحه مخلوط کن را تغییر داد تا اندازه سوراخ‌های محفظه مخلوط کن تغییر کند و هوای بیشتر یا کمتری وارد محفظه شود. در اجاق‌گازهای جدید معمولاً مشکل تنظیم گاز به‌ندرت رخ می‌دهد و اصولاً نیازی به تنظیم مخلوط گاز و هوا وجود ندارد. در این اجاق‌گازها معمولاً، اشکال در شعله می‌تواند به دلیل گرفتگی سوراخ نازل و یا گشاد شدن آن باشد که در این حالت نازل باید درصورت امکان تعمیر و یا تعویض گردد . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

شعله‌ی گاز به شدت سوزاننده می‌باشد

برای رفع چنین مشکلی در گاز صفحه ای بیمکث باید به سراغ بررسی و تنظیم شعله‌های گاز رفت. باید توجه داشت که همان گونه که شعله‌های کم قدرت می‌تواند مشکل ساز باشد، شعله‌های کوره‌ای و به شدت سوزاننده نیز دردسرساز می‌باشند و در مراحل آشپزی بر روی چنین شعله‌هایی با مشکلاتی نظیر سوختن سریع غذا و یا پختن ثقسمتی از غذا مواجه می‌شویم . بروز چنین مشکلی مشکلی می‌تواند ناشی از شکسته شدن ترموستات باشد . برای اینکه مشکل را رفع نماییم باید به سراغ ترموستات گاز رفت و آن را یک ترموستات سالم جایگزین نمو که بهتر است برای انجام چنین کاری سراغ یک تکنسین متخصص رفت . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده مقاله آموزشی تعمیر و تعویض ترموکوپل اجاق گاز کلیک کنید

عدم روشن شدن مشعل‌های گاز صفحه ای بیمکث

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گازهای رومیزی بیمکث احتمالا مشکل از فندک‌های اجاق گاز می‌باشد که با جرقه نزدن و روشن نشدن باعث عدم احتراق گاز می‌شوند . برای رفع این مشکل فندک‌های معیوب باید توسط یک تکنیسین مجرب بررسی شود و در صورت ممکن تعمیر و یا در صورت عدم تعمیر فندک‌ها تعویض گردند . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

شعله به هنگام سوختن دود می‌کند

در هنگام مواجه با این مشکل در گازهای رومیزی آلتون مشاهده می‌کنید که به هنگام اینکه شعله گاز در حال احتراق می‌باشد بالای شعله شامل دود می‌باشد . دلیل اصلی بروز چنین مشکلی در گاز صفحه‌ای آلتون مقدار زیاد گاز به نسبت هوا در صفحه‌ی مخلوط می‌باشد .برای رفع این مشکل باید نسبت به کم کردن مقدار گاز اقدام نمایید . توجه داشته باشید که در صورت گشاد شدن نازل باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

اجاق گاز, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *