۲۲ اسفند, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای آلتون

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای آلتون : در رابطه با برند ایرانی آلتون می‌توان اینطور عنوان نمود که شرکت تولیدی صنعتی آلباگاز در سال ۱۳۸۳ با نام برند تجاری آلتون و دامنه فعالیت تولید اجاق‌گازهای مبله (فردار / بدون فر)، اجاق‌گازهای صفحه‌ای توکار، فرهای توکار (تمام برق / گاز و برق) و انواع هودهای خانگی پا به عرصه تولید ملی گذاشت و به سرعت جا پای خود را در بازار لوازم خانگی ایران سفت نمود .
این برند با بهره‌بری از تکنولوژی روز و طراحی‌های شیک و به روز توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را جلب نماید .
در زمینه‌ی تعمیر وسایل برقی خانگی وجود ایراد و مشکل امری عادی و قابل پیش‌بینی می‌باشد . این ایراد و مشکل‌ها ممکن است بر اثر گذشت زمان و استحلاک دستگاه ، خرابی قطعات داخلی و یا حتی عدم رسیدگی مناسب به موقع به دستگاه اتفاق بیوفتد که این مشکل‌ها گاهی ممکن است با یک رسیدگی جزیی رفع و رجوع گردد و گاها مشکل فنی‌تر می‌باشد و نیاز به رسیدگی و تعمیر توسط یک نیروی کار ماهر و فنی دارد .
چنانچه گاز رومیزی آلتون شما دچار ایراداتی نظیر پیلوت گاز مدام خاموش می‌شود ، مشعل‌های بالایی گاز روشن نمی‌شوند ، گاز رومیزی نشتی دارد ، شعله‌های گاز صفحه‌ای وزش دارند و یا در حین سوختن صدا می‌دهند ، نوک شعله‌ی مشعل‌ها به رنگ زرد می‌سوزد ، شعله‌ی گاز رومیزی آلتون در حین سوختن دود می‌کند ، طول شعله‌ی مشعل خیلی بلند است ، عدم جرقه زدن گاز صفحه ای آلتون ، خرابی ولوم‌ها و هر مشکل دیگری می‌توانید با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره‌ی عیب یابی و تعمیر رایگان این مجموعه بهره‌مند گردید .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیرات لوازم برقی خانگی ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای آلتون را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد . کافیست با یکی از شماره تلفن‌های این مرکز تماس گرفته و از مشاوره رایگان قبل از تعمیر این مجموعه بهره مند گردید .

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای آلتون
شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای آلتون

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا با شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای آلتون را در میان گذاشته و از نحوه‌ی ایجاد و دلیل شکل‌گیری مشکل در اجاق گاز گفته ، ماهیت مشکل را بررسی نموده ، و در نهایت از عیب یابی و تعمیر هر مشکل برای شما عزیزان گفته شود . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید .

شعله به هنگام سوختن دود می‌کند

در هنگام مواجه با این مشکل در گازهای رومیزی آلتون مشاهده می‌کنید که به هنگام اینکه شعله گاز در حال احتراق می‌باشد بالای شعله شامل دود می‌باشد . دلیل اصلی بروز چنین مشکلی در گاز صفحه‌ای آلتون مقدار زیاد گاز به نسبت هوا در صفحه‌ی مخلوط می‌باشد .برای رفع این مشکل باید نسبت به کم کردن مقدار گاز اقدام نمایید . توجه داشته باشید که در صورت گشاد شدن نازل باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

شعله‌ی گاز رومیزی روشن نمی‌شود

در هنگام بروز چنین مشکلی در گازهای رومیزی آلتون ممکن است پیلوت خاموش شده باشد و یا سوراخ‌های مشعل یا پیلوت گاز رومیزی شما مسدود شده باشد . برای رفع این مشکل می‌توانید نسبت به تمیز کردن و از بین بردن گرفتگی با یک وسیله باریک ( همانند برس ) نسبت به تمیز کردن و رفع گرفتگی پیلوت اقدام نمایید ، چنانچه گرفتگی رفع نگردد باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید . همچنین بررسی نمایید که پیلوت اجاق گاز خاموش نشده باشد . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده مقاله‌ی تعمیر و تعویض ترموکوپل اجاق گاز کلیک کنید

خرابی شیر ایمنی گاز رومیزی آلتون

در توضیح عملکرد شیر ایمنی می‌توان اینطور عنوان نمود که قسمتی می‌باشد که از آزاد نشدن گاز تا زمانی که فندک به درجه حرارتی برسد که توانایی روشن کردن گاز را داشته باشد، اطمینان حاصل می‌کند. با این تفاسیر هنگامی که این شیر خراب شود، این عملکرد در گاز انجام نمی‌گردد و باید توجه داشت که این مشکل ، مشکلی رایج می‌باشد . اگر فندک شعله پخش کن جرقه نزد، ابتدا باید مطمئن شوید که در مدار ولتاژ وجود دارد. این کار یک تست ولتاژ زنده می‌باشد و باید توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی گردد و چنانچه ولتاژ در پایانه‌های شیر گم شد، باید توسط مولتی متر پیوستگی قسمت دو فلزی در شیر را چک کنید. چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

وجود جریان برق در بدنه گاز صفحه ای آلتون

در هنگام بروز چنین مشکلی در گاز صفحه ای آلتون ممکن است این اتفاق هنگامی رخ دهد که داخل گاز رومیزی سیمی آب شده باشد یا قسمت برقی اجاق گاز مشکل پیدا کرده باشد در این صورت اگر دستگیره‌های گاز صفحه‌ای فلزی باشد هم برق گرفتگی را در بدنه و هم در ولوم های اجاق گاز احساس خواهید کرد . در این موقع خیلی مراقب باشید که با دستهای خیس به اجاق گاز دست نزنید که بسیار خطرناک می‌باشد . برای رفع این مشکل با یکی از نمایندگی‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته تا به سرعت تعمیرکاران متخصص ما به سمت آدرس شما عازم گردند . تکنسین‌های این نمایندگی برای این مشکل هم دوره دیده‌اند و هم تخصص دارند و به شما اطمینان خاطر میدهیم که در اسرع وقت این ایراد را به بهترین و استانداردترین نوع تعمیر رفع خواهیم کرد .

برای مشاهده مقاله‌ی چگونگی تمیز کردن اجاق گاز شیشه ای کلیک کنید

نکاتی که باید در هنگام نصب گاز رومیزی به آنها توجه کنیم

  • گاز رومیزی را در مسیر وزش باد نصب نکنید
  • گاز رومیزی را در محیط‌های کوچک و در بسته که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نیست خودداری کنید
  • چفت و بست شلنگ گاز را به خوبی محکم کرده و هر چند وقت یکبار بررسی نمایید
  • باید توجه داشت که طول شلنگ نباید از یک و نیم متر بیشتر باشد و شلنگ مورد استفاده نیز حتما مخصوص انتقال گاز باشد
  • در هنگام پخت و پز بر روی گاز رومیزی از سر رفتن غذا بر روی گاز جلوگیری نمایید
  • باید توجه داشت که به هنگام شستشوی سینی‌های اطراف مشعل‌ها از سیم ظرفشویی استفاده نکنید ( بهترین گزینه همواره پارچه نم‌دار می‌باشد )

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

اجاق گاز, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *