۲۰ اسفند, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی سینجر

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی سینجر : یکی از برندهای نسبتا قدیمی ایرانی برند سینجر می‌باشد که از سال ۱۳۷۱ شروع به تولید لوازم حرارتی خانگی و آشپزخانه کرد . این برند با تکیه بر تکنولوژی روز و طراحی محصولات خود بنا به سلیقه‌ی بومی توانسته جای پای محکمی در بازار لوازم خانگی ایران برای خود ایجاد نماید .
در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی بوش مهارت و دانش فنی همواره حرف اول را می‌زند . شما در زمینه‌ی تعمیر هر وسیله‌ی برقی‌ای باید با حداقل مهارت‌های اولیه و شناخت قسمت‌های تشکیل دهنده وسیله را آشنا بود . نکته‌ی بعدی در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیر گاز صفحه‌ای و یا هر وسیله‌ی دیگری رعایت نکات ایمنی می‌باشد . همواره قبل از شروع عملیات عیب یابی و تعمیر باید از نبود برق و گاز مطمئن گردید و بعد شروع به انجام عیب یابی و تعمیر نمود .
چنانچه گاز رومیزی سینجر شما دچار ایراداتی نظیر پیلوت گاز مدام خاموش می‌شود ، مشعل‌های بالایی گاز روشن نمی‌شوند ، گاز رومیزی نشتی دارد ، شعله‌های گاز صفحه‌ای وزش دارند و یا در حین سوختن صدا می‌دهند ، نوک شعله‌ی مشعل‌ها به رنگ زرد می‌سوزد ، شعله‌ی گاز رومیزی کن در حین سوختن دود می‌کند ، طول شعله‌ی مشعل خیلی بلند است ، عدم جرقه زدن گاز صفحه ای کن ، خرابی ولوم‌ها و هر مشکل دیگری می‌توانید با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره‌ی عیب یابی و تعمیر رایگان این مجموعه بهره‌مند گردید .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیرات لوازم برقی خانگی ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی سینجر را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد . کافیست با یکی از شماره تلفن‌های این مرکز تماس گرفته و از مشاوره رایگان قبل از تعمیر این مجموعه بهره مند گردید .

عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای سینجر
شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی سینجر

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا با شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی سینجر را در میان گذاشته و از نحوه‌ی ایجاد و دلیل شکل‌گیری مشکل در اجاق گاز گفته ، ماهیت مشکل را بررسی نموده ، و در نهایت از عیب یابی و تعمیر هر مشکل برای شما عزیزان گفته شود . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید .

خرابی شیر اجاق گاز

یکی از مشکلاتی که عموما در اجاق گازهای توکار یا همان رومیزی با آن مواجه می‌شوید خرابی شیر گاز می‌باشد . هنگامی که قصد دارید شیر اجاق گاز را باز کنید تا شعله پس از فندک خوردن روشن شود و با سفت شدن شیر مواجه می‌شوید ( ولوم اجاق گاز به سختی می‌چرخد یا در اثر سفت شدن بیش از حد امکان چرخیدن دستگیره یا همان ولوم وجود ندارد) بهتر است از فشار آوردن به دستگیره‌های اجاق گاز خودداری کنید  که این امر باعث خرابی بیشتر و شکستن ولوم و شیر گاز می‌شود . برای رفع این مشکل می‌توانید با  نمایندگی تعمیر اجاق گاز تماس گرفته و مشکل را در میان بگذارید تا در مرحله اول با تعمیرکاران و سرویسکاران کیان سرویس تلفنی در صدد حل مشکل راه کاری را جویا شوید و در مرحله دوم اگر تلفنی مشکل رفع نشد با اعزام تکنسین ماهر مشکل را درمحل رفع کنند .

نوک مشعل‌ها زرد رنگ می‌سوزد

علت بروز این مشکل در گازهای صفحه ای سینجر عموما نسبت هوا در مخلوط‌ کن به نسبت گاز کمتر می‌باشد که برای رفع این ایراد می‌توانید صفحه تنظیم مخلوط کن را کمی باز کنید . همچنین توجه داشته باشید که چنانچه فاصله نازل تا لوله رابط به هم خورده باشد باید مجددا آن را تنظیم نمایید. چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده مقاله‌ی عیب یابی و تعمیر گاز صفحه ای کن کلیک کنید

تعمیر گاز رومیزی سینجر : شعله‌های اجاق گاز روشن نمی‌شود

علت بروز چنین مشکلی می‌تواند مسدود شدن سوراخ‌های مشعل یا پیلوت اجاق گاز رومیزی سینجر شما باشد که برای رفع آن می‌توانید در ابتدا با یک وسیله باریک یا برس ، پیلوت را تمیز نمایید ، در غیر این صورت اقدام به تعویض آن نمایید . همچنین مشکل می‌تواند خاموش شدن پیلوت باشد که برای رفع این مشکل نیز باید نسبت به روشن کردن پیلوت اقدام نمایید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

وجود سر و صدای زیاد در هنگام سوختن شعله

اگر شعله اجاق گاز رومیزی شما در هنگام سوختن سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند، گاز یا هوای موجود در آن اضافه می‌باشد که دلیل اصلی ایجاد این مشکل می‌باشد. این مشکل اغلب با زرد سوختن شعله و کچلی آن همراه است. برای حل این مشکل بهتر است با یکی از شماره‌های تماس کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره‌ی تعمیر رایگان این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

اجاق گاز, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *