۱۵ اسفند, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی برقی

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی برقی به همراه ویدئوی آموزشی : امروزه وجود یک اجاق گاز در هر منزلی از اولویت‌های اصلی یک خانه محسوب می‌شود . می‌توان گفت که اجاق گاز یکی از مهمترین وسیله‌های موجود در هر آشپزخانه‌ای می‌باشد که بواسطه‌ی آن شما هر وعده‌ی غذایی خود را با کمک آن تهیه می‌کنید و در جشن‌ها و مهمانی‌ها هنر آشپزی خود را به نمایش می‌گذارید. امروزه اجاق‌ها در مدل‌های گازی و برقی ( هر کدام از آنها در مدل‌های مختلف تقسیم می‌شوند ) به روانه بازار میشوند و ممکن انتخاب یک مدل برای خرید، کمی سخت و دشوار باشد. هر دو اجاق برقی و گازی مزایا و معایبی دارند که انتخاب نهایی به نحوه ی استفاده شما از اجاق بستگی دارد.
یکی از مدل‌هایی که به تازگی در بازار امروزی کشورمان گُل کرده است و مسیر خود را به منازل امروزی باز کرده است گازهای رومیزی برقی می‌باشند . از مزیت‌های اصلی این مدل گاز صفحه‌ای عدم برخورد کاربر به صورت مستقیم با آتش می‌باشد به این دلیل می‌توان این موضوع را در قالب مزیت دانست به این دلیل که هر جا آتش باز و مستقیم باشد، خطر سوختگی و آسیب وجود دارد . از دیگر مزایای این مدل می‌توان به سهولت در تمیز کردن این مدل ، سطح هموار ( قابلمه و تابه های شما بر روی اجاق برقی با سطح صاف پایداری بیشتری نسبت به اجاق الکتریکی با المنت فنری دارند ) ، اشتعال ( به راحتی با فشار یک دکمه اشتعال و حرارت برقرار می‌شود ) ، توضیع یکنواخت حرارت ، هواکش، سرخ کن ویژه و … اشاره نمود .
همانطور که می‌دانید استفاده مداوم از یک وسیله ،استحلاک وسیله را بالا برده و مطاعقبا خرابی مداوم آن را نیز در پی دارد. اگر بخواهیم با به وجود آمدن هر مشکل کوچکی در گاز صفحه ای خود ، اقدام به تعویض این وسیله‌ی پخت و پز کنیم ، هزینه بسیاری در سال به ما تحمیل می‌شود. پس به سراغ راه بهتر و کم هزینه‌تر ، یعنی همان تعمیر گاز رومیزی برقی می‌رویم. پیش از تعمیر اجاق گاز ابتدا باید عیب آن را بفهمیم. البته باید توجه داشت که در امر عیب یابی گاز رومیزی به نسبت مشکل متفاوت می‌باشد بعضی از این عیوب به راحتی قابل‌ رفع و رجوع هستند و بعضی دیگر مشکلات نیاز به دانش فنی و حضور یک متخصص جهت عیب یابی و رفع مشکل دارد.
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیرات لوازم برقی خانگی ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی برقی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد . کافیست با یکی از شماره تلفن‌های این مرکز تماس گرفته و از مشاوره رایگان قبل از تعمیر این مجموعه بهره مند گردید .

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی برقی
شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی برقی

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا با شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی برقی را در میان گذاشته و از نحوه‌ی ایجاد و دلیل شکل‌گیری مشکل در اجاق گاز گفته ، ماهیت مشکل را بررسی نموده ، و در نهایت از عیب یابی و تعمیر هر مشکل گفته . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید .

گاز رومیزی برقی کار نمی‌کند

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گاز رومیزی برقی ممکن است دلایل مختلفی در بروز این مشکل دخیل باشد که نیاز به این دارد که هر قسمت را به صورت جداگانه بررسی کرده و از عملکرد صحیح هر قسمت مطمئن شد . برای رفع این مشکل می‌توانید بدنبال فیوز پریده یا مدار شکن گیر کرده ، باشید .باید توجه داشته باشید که پریز برق را از نظر داشتن جریان برقی بررسی نمایید و از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید . سپس سراغ سیم برق رفته و از عملکرد صحیح و نحوه‌ی اتصالات آن مطمئن شوید . سراغ بلوک ترمینال رفته و اتصالات آن را بررسی نمایید .توجه داشته باشید که اگر از سیم اضافی استفاده شده، آن را جدا نموده و در آخر ولتاژ خروجی را بررسی نمایید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

صفحه حرارت ندارد

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گاز رومیزی برقی ممکن است دلایل مختلفی در بروز این مشکل دخیل باشد که نیاز به این دارد که هر قسمت را به صورت جداگانه بررسی کرده و از عملکرد صحیح هر قسمت مطمئن شد . برای رفع این مشکل می‌توانید المنت را بررسی کنید که به درستی در جای خود قرار داده شده باشد . همچنین باید سراغ المنت گرمایی رفته و آن را بررسی نموده و از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید . سراغ کانکتورهای المنت رفته و آن را نیز بررسی نمایید . همچنین توجه داشته باشید که سوئیچ کنترل حرارت را نیز بررسی نمایید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

هیچکدام از شعله‌ها کار نمی‌کنند یا به حرارت کامل نمی‌رسند

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گاز رومیزی برقی ممکن است دلایل مختلفی در بروز این مشکل دخیل باشد که نیاز به این دارد که هر قسمت را به صورت جداگانه بررسی کرده و از عملکرد صحیح هر قسمت مطمئن شد . برای رفع این مشکل می‌توانید سراغ سیم برق رفته و از اتصالات آن مطمئن شوید ، سراغ پریز برق رفته و آن را از نظر داشتن جریان برق بررسی نمایید ، همچنین سراغ اتصالات بلوک ترمینال رفته و این قسمت را بررسی نمایید . فراموش نکنید که ولتاژ خروجی را بررسی نمایید . سایر عوامل دیگر که باید آن را بررسی نمایید عبارتند از سیم برق و چنانچه از سیم اضافه استفاده کرده‌اید آن را حذف نمایید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده مقاله‌ی عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی کلیک کنید

تعمیر گاز رومیزی برقی : عدم روشن بودن چراغ حرارت

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گاز رومیزی برقی ممکن است دلایل مختلفی در بروز این مشکل دخیل باشد که نیاز به این دارد که هر قسمت را به صورت جداگانه بررسی کرده و از عملکرد صحیح هر قسمت مطمئن شد . برای رفع این مشکل می‌توانید سراغ لامپ رفته و چنانچه سوخته باشد نسبت به تعویض آن اقدام نمایید ، در نظر داشته باشید که اتصال لامپ به سوئیچ کنترل شعله را حتما بررسی نمایید . و در آخر سراغ سوئیچ کنترل حرارت رفته و آن را نیز بررسی نمایید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

اجاق گاز, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *