۱۰ اسفند, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی اخوان

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی اخوان : امروزه کمتر کسی را می‌توان در کشورمان پیدا کرد که نام برند اخوان را نشنیده باشد و یا محصولی از این برند داخلی در منزلش نداشته باشد . در توضیح تاریخچه برند اخوان می‌توان ایینطور عنوان نمود که کارخانجات صنعتی اخوان جم در سال ۱۳۴۸ با مجوز وزارت صنایع و معادن تاسیس گردید. فعالیت تولیدی این گروه بزرگ با تولید قطعات پرسی در صنعت ابزار و تجهیزات مرتبط با ساختمان سازی شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نیاز کشور به تولیدات با کیفیت لوازم آشپزخانه ، مجوز تولیدات لوازم آشپرخانه را دریافت نمود .
یکی از خروجی‌های این مجموعه گاز رومیزی اخوان می‌باشد که با استقبال عمومی نیز مواجه شد . این برند با بهره‌بری از تکنولوژی روز و متریال درجه یک توانسته رقیب جدی‌ای برای لوازم وارداتی در بازار امروزی ایران باشد .
همانطور که می‌دانید بوجود آمدن مشکل و ایراد در لوازم برقی امری اجتناب ناپذیر می‌باشد و گاز رومیزی اخوان نیز در این مورد استثنا نمی‌باشد . مشکلات مختلفی که می‌توانند بر اثر عدم رسیدگی به موقع و یا گذر زمان و معیوب شدن قطعات داخلی در گاز صفحه ای اخوان نمود پیدا کند .
چنانچه گاز صفحه ای اخوان شما دچار موارد و ایراداتی نظیر عدم عملکرد فندک الکتریکی ، یکنواخت نبودن سوخت شعله‌ها ، نشت گاز ، خاموش شدن مکرر پیلوت ، روشن نشدن مشعل‌های فوقانی ، سوخت نوک مشعل‌ها به رنگ زرد ، دود کردن به هنگام کار ، وجود وزش و صدا در شعله ، عدم عملکرد ترموکل و هر مشکل دیگری ، می‌توانید با یکی از شماره تلفن‌های این مجموعه تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر و عیب یابی گاز رومیزی اخوان بهره‌مند گردید .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیرات لوازم برقی خانگی ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی اخوان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد . کافیست با یکی از شماره تلفن‌های این مرکز تماس گرفته و از مشاوره رایگان قبل از تعمیر این مجموعه بهره مند گردید .

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی اخوان
شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی اخوان

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا با شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی اخوان را در میان گذاشته و از نحوه‌ی ایجاد و دلیل شکل‌گیری مشکل در اجاق گاز گفته ، ماهیت مشکل را بررسی نموده ، و در نهایت از عیب یابی و تعمیر هر مشکل گفته . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید .

پیلوت گاز رومیزی اخوان خاموش می‎شود

در هنگام بروز چنین مشکلی برای گاز صفحه ای  اخوان ممکن است مقدار گازی که به پیلوت می‌رسد کم باشد . برای رفع این مشکل شعله پیلوت را تنظیم نمایید و یا حتی ممکن است هوای زیادی به مخلوط کن وارد شود که در این صورت برای رفع آن چنانچه گاز رومیزی از نوع مخلوط‌کن‌دار باشد ، صفحه محفظه را کمی ببندید . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده مقاله‌ی تعمیر و تعویض ترموکوپل اجاق گاز به همراه ویدئوی آموزشی کلیک کنید

وجود جریان برق در بدنه گاز صفحه ای اخوان

در هنگام بروز چنین مشکلی در گاز صفحه ای اخوان ممکن است این اتفاق هنگامی رخ دهد که داخل گاز رومیزی سیمی آب شده باشد یا قسمت برقی اجاق گاز مشکل پیدا کرده باشد در این صورت اگر دستگیره‌های گاز صفحه‌ای فلزی باشد هم برق گرفتگی را در بدنه و هم در ولوم های اجاق گاز احساس خواهید کرد . در این موقع خیلی مراقب باشید که با دستهای خیس به اجاق گاز دست نزنید که بسیار خطرناک می‌باشد . برای رفع این مشکل با یکی از نمایندگی‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته تا به سرعت تعمیرکاران متخصص ما به سمت آدرس شما عازم گردند . تکنسین‌های این نمایندگی برای این مشکل هم دوره دیده‌اند و هم تخصص دارند و به شما اطمینان خاطر میدهیم که در اسرع وقت این ایراد را به بهترین و استانداردترین نوع تعمیر رفع خواهیم کرد.

شعله گاز رومیزی اخوان در هنگام اشتعال دود می‌کند

در هنگام بروز چنین مشکلی در گاز صفحه ای اخوان به احتمال زیاد نازل‌های گاز گشاد شده‌اند . همان‌طور که می‌دانید شعله گاز برای سوختن نیاز به هوا یا اکسیژن دارد. در چنین مواقعی دلیل بروز این مشکل این است که در ترکیب گاز و هوا، مقدار گاز از حد معمول بیشتر است. برای رفع این مشکل باید مقدار گاز را کم کنید. احتمالاً نازل‌های گاز گشاد شده‌اند و بهترین گزینه برای رفع مشکل تعویض آنها می‌باشد. چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای مشاهده مقاله‌ی راهنمای نگهداری و تعمیر اجاق گاز کلیک کنید

حرارت به یک اندازه در شعله پخش کن گاز مشاهده نمی‌شود

در هنگام بروز چنین مشکلی در گاز صفحه ای اخوان ممکن است ژِیگلور یا تنظیم هوا یا سوراخ‌های شعله پخش کن مورد دارد . برای رفع این مشکل باید نقاطی که گفته شد یک به یک تنظیم گردد و اگر دچار گرفتگی شده باشند باید نسبت به رفع آن اقدام نمود . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

شعله مشعل گاز صفحه‌ای اخوان خیلی بلند است

در هنگام بروز چنین مشکلی در گاز صفحه ای اخوان ممکن است مقدار گاز همراه هوا زیاد باشد . برای رفع این مشکل میزان گاز و هوا را مجددا تنظیم نموده . چنانچه با موارد گفته شده مشکل حل نشد با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیر این مجموعه بهره‌مند گردید .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

اجاق گاز, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *