۱۸ مهر, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG : یکی از برندهای معتبر جهانی که وسعت شهرت و نام وسایل برقی تولید شده آن در سطح دنیا قابل مشاهده می‌باشد ، برند معروف آاگ AEG می‌باشد . شروع فعالیت‌های این شرکت را می‌توان به سال ۱۸۸۳ میلادی ارجاع داد .سال ۱۸۸۳ زمانی که این شرکت با خرید امتیاز خرید اختراعات مخترع بزرگی همچون توماس ادیسون نام و برند جهانی خود را آاگ ( مخفف Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft ) معرفی کرد . در ابتدا فعالیت این برند جهانی در زمینه‌ی تجهیزات برقی (نظیر لامپ ، موتور ژنراتور و … ) بود . با گذشت اندک زمانی و توجه ویژه‌ی این برند به تکنولوژی‌های برقی جدید گسترش و تنوع محصولات تولیدی این شرکت نیز رشد چشم گیری داشت . بعد از مدتی این برند وارد تولیدات تخصصی در زمینه‌ی هواپیما و اتومبیل شد . اما ورود این برند به زمینه‌ی لوازم برقی منازل نظیر ساخت اولین یخچال با قابلیت کمپرسور و اتو بعد از مرگ موسس این برند و شرکت شد . با گذشت زمان و ورود برند آاگ به تولیداتی نظیر ماشین‌های لباسشویی ، اجاق گاز ، فر ، تلفن و … شهرت خود را فراتر از کشورش آلمان ، در سطح جهان به گوش جهانیان رساند . امروزه محصولات برقی آاگ را می‌توان در هر کشوری مشاهده کرد و دلیل اصلی گسترش این برند در سطح جهانی را می‌توان کیفیت و کارایی بسیار بالای محصولات آاگ نام برد .

با توجه به موارد گفته شده در رابطه با کیفیت محصولات برند آاگ در قسمت بالا ، وسایل برقی برندی نظیر آاگ نیز دچار فرسودگی قطعات ، خرابی‌های جزیی و … می‌شود و نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد .
اما از آنجا که تکنولوژی به کارگیر در ساخت قطعات آاگ کاملا به روز و تخصصی بوده و نیاز به مهارت در زمینه‌ی تعمیر وسایل برقی برند آاگ دارد ، بدیهیست که امر تعمیر آن نیز باید توسط یک نیروی آموزش دیده و تخصصی در این زمینه صورت گیرد .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی تعمیرات ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشوی آاگ را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده . مجموعه‌ی کیان سرویس با دارا بودن متخصصین زبده در امر تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG ، این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد.
اگر شما نیز ماشین لباسشویی‌تان عملیات شستشو لباس‌ها را به خوبی انجام نمی‌دهد و یا نمایشگر آن کدهای خطای ناآشنا برای شما را نشان می‌دهد ویا عملیات تخلیه آب را به درستی و یا اصلا انجام نمی‌دهید ، یا اصلا ماشین لباسشویی شما کار نمی‌کند/ روشن نمی‌شود ، سطح بدنه‌ی لباسشویی آاگ شما دارای نوسانات برقی می‌باشد ، خشک کن آن کار نمی‌کند ، کلیدهای لباسشویی دچار خرابی شده‌اند و هر مشکل دیگری که برای ماشین لباسشویی آاگ شما بوجود آمده است کافیست تلفن خود را برداشته و با شماره‌های زیر تماس و یا با کلیک بر روی این نوشته به صفحه‌ی تماس با ما هدایت شوید تا متخصصین ما در اولین فرصت جهت رفع مشکل ماشین لباسشویی آاگ شما در محل حاضر شوند .

شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG را در قالب یک مقاله‌ی جامع ارائه دهیم . با ما در ادامه این مقاله‌ی جذاب همراه باشید .

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

برای مشاهده نحوه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی کلیک کنید

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

 • آب در ماشین لباسشویی پر نمی‌شود : ابتدا شیر آب را چک کرده که مبادا بسته باشد – احتمال اینکه فشار آب کم باشد نیز در ایجاد چنین مشکلی دخیل می‌باشد – وجود رسوبات و مسدود شدن شیر آب که باید برطرف گردد – احتمال اینکه فیلتر ورودی آب مسدود شده باشد هم وجود دارد که باید چک شود – آسیب دیدگی لوله آب و یا وجود مشکل در اتصالات لوله نیز در ایجاد چنین مشکلی محتمل می‌باشد . در صورت حل نشدن با یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید .
 • عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی آاگ : احتمال اینکه وجود مانع در مسیر انتقال آب وجود دارد بیش از هر چیزی موجب بروز این مشکل در لباسشویی می‌شود که باید نسبت به آزاد سازی مسیر خروجی آب اقدام نمایید – وجود مشکل در اتصالات لوله‌ی تخلیه آب که نیاز به بررسی دارد – خود لوله‌ی تخلیه آب لباسشویی دچار خرابی ، شکستگی و … شده است که باید تعویض شود – در صورت حل نشدن مشکل با یک تعمیرکار متخصص در این زمینه تماس بگیرید .
 • وجود صدا و لرزش بیش از حد در حین کار : ابتدا از تراز بودن به شکل استاندارد ماشین لباسشویی آاگ خود مطمئن شوید – فنرهای چیلینگ و کشیدگی فنرها از نظر طول و عرض باید بررسی شوند – بلبرینگ‌ها چک شوند که به خوبی در جای خود قرار دارند – در صورت رفع نشدن مشکل با یک متخصص تماس بگیرید .
 • برد کنترل اصلی دچار مشکل گردیده است : در صورت بروز هر مشکلی برای برد اصلی ( به دلیل اینکه برد اصلی تمامی اجزای ماشین لباسشویی را تحت کنترل خود دارد ) دستور و کدهای لازم برای شروع کار موتور یا سایر قسمت‌ها صادر نمی‌گردد . با توجه به حساس بودن و تخصصی بودن این قسمت جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی بهترین گزینه تماس با یک متخصص فنی می‌باشد .
 • عدم بسته شدن صحیح درب ماشین لباسشویی : مطمئن شوید که چیزی لای درب ماشین لباسشویی گیر نکرده باشد – وجود مشکل در قسمت قفل درب و یا میکرو سوئیچ ماشین لباسشویی که در صورت خرابی باید نسبت به تعویض آنها اقدام کرد – اگر گزینه‌ی Anti Flood فعال باشد ، این دستور مانع از بسته شدن درب ماشین لباسشویی می‌گردد – وجود خرابی در لاستیک دور درب که باید چک شود – اگر مشکل حل نشد با یک متخصص در زمینه‌ی تعمیر تخصصی این مدل ماشین لباسشویی تماس بگیرید .
 • وجود مشکل و عمل نکردن برنامه‌ی شستشو در ماشین لباسشویی : ابتدا مطمئن شوید که پریز برق در سوکت اصلی متصل باشد – چک کنید که در قسمت دستورات ماشین لباسشویی ، دستور شروع با تاخیر را فعال نکرده باشید – در صورت فعال بودن دستور قفل کودک ، برنامه‌ی شستشو عمل نمی‌کند – با توجه به حساس بودن و تخصصی بودن این قسمت جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی بهترین گزینه تماس با یک متخصص فنی می‌باشد .

برای مشاهده راهنمای جامع تعمیر انواع ماشین لباسشویی کلیک کنید

ارورهای خطای ماشین لباسشویی آاگ AEG

در این قسمت جدولی طراحی شده است که در آن از ارورهایی که احتمال نمایش آن در ماشین لباسشویی آاگ وجود دارد نام برده‌ایم و روبه‌روی آن از دلایلی که باعث ایجاد این ارورها در ماشین لباسشویی آاگ می‌گردند را توضیح داده ایم .

ارورهای ماشین لباسشویی آاگ AEG کیان سرویس

مشکلاتی که برای رفع آنها باید به یک متخصص در زمینه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ مراجعه نمایید

 • ماشین لباسشویی آاگ روشن نمی‌شود
 • عملیات آبگیری ماشین لباسشویی به خوبی انجام نمی‌شود و یا اصلا انجام نمی‌شود
 • عملیات تخلیه آب ماشین لباسشویی به خوبی انجام نمی‌شود و یا اصلا انجام نمی‌شود
 • وجود مشکل در برد اصلی ماشین لباسشویی
 • وجود جریان برق در سطح بدنه‌ی ماشین لباسشویی
 • دیگ ماشین لباسشویی به خوبی کار نمی‌کند و دچار مشکل شده است
 • وجود نشتی در ماشین لباسشویی
 • دور خشک‌کن ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است
 • کلیدهای ماشین لباسشویی از کار افتاده و یا به خوبی کار نمی‌کنند
 • ماشین لباسشویی عمل شستشوی لباس‌ها را به خوبی انجام نمی‌دهد و لباس‌ها تمییز نمی‌شوند
 • وجود ارور در صفحه‌ی نمایش ماشین لباسشویی
 • و هر مشکل دیگری که نیاز به تخصص فنی جهت رفع مشکل در ماشین‌های لباسشویی آاگ دارد

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

لباسشویی, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *