۲۳ مهر, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس : امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که شهرت و آوازه‌ی برند زیمنس به گوشش نرسیده باشد . بنا بر استنادات موسس شرکت زیمنس چهارمین فرزند از چهاردهمین فرزند یک کشاورز اجاره نشین به نام ورنر زیمنس بود که در دوره‌ی تحول صنعتی به دنیا آمد . امروزه تولیدات شرکت و کمپانی زیمنس را در همه‌ی کشورهای دنیا می‌توان مشاهده کرد . محصولاتی که با بکارگیری از تکنولوژی روز دنیا به یکی از پرطرفدارترین برندهای وسایل برقی و الکترونیکی تبدیل شده‌اند . یکی از این محصولات که راه خود را به خوبی به منازل انسان امروزی باز کرد ماشین‌های ظرفشویی زیمنس می‌باشد .
ماشین‌های ظرفشویی‌ای که هدف اول آن رضایت مشتری از کارایی بالای خود می‌باشد . اما ماشین‌های ظرفشوی زیمنس نیز همانند سایر وسایل برقی دیگر به دلایل مختلف (نظیر از کار افتادن قطعات ، نشتی و … ) نیاز به تعمیر و از همه مهمتر نگهداری استاندارد دارند .
چنانچه ماشین ظرفشویی زیمنس شما نیز دچار خرابی نظیر روشن نشدن ماشین ظرفشویی ، خراب شدن قطعات داخلی ، آبریزش ماشین ظرفشویی ، وجود صدای غیر عادی در هنگام کار کردن ، وجود لرزش در هنگام کار کردن ، عدم کارکرد صحیح کلیدها و … می‌توانید به راحتی با برداشتن تلفن خود و تماس با یکی از شماره‌های مجموعه کیان سرویس نسبت به رفع ایراد ماشین ظرفشویی خود اقدام نمایید .

مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی تعمیرات و عیب یابی، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر انواع ماشین‌های ظرفشویی زیمنس را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده . مجموعه‌ی کیان سرویس با دارا بودن متخصصین زبده در امر تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس ، این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد.

شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی صحیح عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زمینس را در قالب یک مقاله‌ی جامعه ارائه دهیم . با ما در ادامه‌ی این مقاله‌ی جذاب همراه باشید .

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

این مقاله‌ی آموزشی جذاب را از دست ندهید : دلایل نشتی ماشین ظرفشویی

اکثر افرادی که در منزل خود از ماشین‌های ظرفشویی زیمنس بهره می‌برند ، از آنجا که این وسیله‌ی برقی یکی از کارآمدترین وسایل برقی منزل می‌باشد و با وجود تکنولوژی خاصی که دارند بسیار حساس بوده بر این باور هستند که به هنگام هر گونه مشکلی سریعا باید با یک تعمیرکار جهت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خود تماس بگیرند اما موضوعی که مطرح است این می‌باشد که آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با یکی از شرکت‌های تعمیرات لوازم خانگی تماس گرفت؟ در واقع پاسخ این سوال به این صورت می‌باشد که هر مشکل جزئی‌ای نیاز به حضور یک متخصص جهت رفع آن ندارد . شما با دانستن مطالب زیر می‌توانید به راحتی مشکلات جزیی دستگاه ظرفشویی خود را عیب یابی و تعمیر نموده .

عدم شستشوی مناسب ظروف

برای جلوگیری و رفع این مشکل ابتدا اطمینان پیدا کنید که آب به مقدار و دمای مناسب برای شستشو در ماشین ظرفشویی زیمنس موجود باشد . سپس چک کنید که به اندازه استاندارد ظرف درون دستگاه گذاشته اید – اطمینان پیدا کنید که ظروف به صورت کثیف ( بدون پسماند غذا ) درون ماشین ظرفشویی نباشد – اطمینان پیدا کنید که ظرفی مانع چرخیدن بازوهای آب پاش دستگاه نشود – از مواد شوینده‌ی با کیفیت استفاده کنید و در آخر اطمینان پیدا کنید که واشر غلاف تخلیه بالایی دستگاه شل نشده باشد . در صورت انجام این گزینه‌ها و رفع نشدن مشکل نسبت به تماس با یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس تماس بگیرید .

ماشین ظرفشویی زیمنس روشن نمی‌شود

ابتدا چک نمایید که مشکلی در قسمت فیوز نباشد و اگر مشکل از فیوز نبود پریز برقی که دستگاه به آن متصل است را بررسی کنید (برای تشخیص سالم بودن پریز برق می‌توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید) . از اتصال صحیح شیر آب به ماشین ظرفشویی مطمئن شوید . درب ماشین ظرفشویی زیمنس را چک کرده که صحیح بسته شده باشد (درب را باز کرده و محکم ببندید تا از درست بسته شدن آن مطمئن شوید) .از اتصال سیم برق به پریز برق مطمئن شوید . اگر چراغ صفحه نمایش ماشین ظرفشویی زیمنس روشن نمی شود فیوز را چک کنید. در صورت انجام این گزینه‌ها و رفع نشدن مشکل نسبت به تماس با یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید .

وجود صدای زیاد در ماشین ظرفشویی به هنگام کار

ایجاد صدا در ماشین ظرفشویی به عوامل مختلفی بستگی دارند که باید هر کدام به صورت جداگانه بررسی شوند . وجود این مشکل می‌تواند از عدم سالم بودن و یا لرزش پمپ ماشین ظرف شویی باشد که باید چک شود – عدم صحیح قرار گیری ظروف در ماشین که باعث برخورد با بازوی آب پاش دستگاه می‌شود – وجود مشکل و خرابی در قسمت حلقه‌ی بلرینگ ماشین که نیاز به تعویض دارند – عدم حرکت صحیح بازوهای اسپری دستگاه – در صورت انجام این گزینه‌ها و رفع نشدن مشکل نسبت به تماس با یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید .

طولانی بودن مدت زمان شستشوی ظروف

به احتمال بسیار بالا مشکل در فرآیند تکمیل سیکل می‌باشد. به این صورت که معیوب بودن ترموستات و یا ایراد تایمر دستگاه به درستی عمل نمی‌کند و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : آشنایی با انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی

عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی زیمنس

بروز این مشکل می تواند عدم حرکت صحیح قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه دستگاه باشد که برای رفع این مشکل می‌توانید لوله سوپاپ دستگاه را تعویض نموده – وجود گیر کردن ، پیچ خوردن ، مسدود شدن شلنگ تخلیه که باید بررسی شود – مسدود شدن ورودی و خروجی پمپ تخلیه که باید نسبت به تعویض پمپ تخلیه دستگاه اقدام نمایید – وجود نداشتن برق و یا نرسیدن برق به موتور تخلیه دستگاه که باید نسبت به تعویض موتور ماشین ظرفشویی اقدام نمایید .

نکاتی که باید به هنگام نصب و استفاده از ماشین ظرفشویی زیمنس رعایت کنیم :

  • ماشین ظرفشویی زیمنس را در محلی امن و سطح مناسب و تراز نصب کنید
  • هنگام نصب ماشین ظرفشویی محلی را انتخاب کنید که درب ماشین به راحتی باز و بسته شود تا بتوان به آسانی ظروف را در ماشین ظرفشویی بگذارید و از آن خارج کنید.
  • قبل از شروع عملیات نصب ماشین ظرفشویی زیمنس از به برق نبودن دستگاه مطمئن شوید
  • به هیچ عنوان بر روی دستگاه ماشین ظرفشویی بار سنگین نگذارید و یا چیزی را بر روی درب آن قرار ندهید
  • از مواد شوینده اختصاصی و باکیفیت برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید
  • برای صرفه جویی در مصرف آب ، زمان و برق، باقی مانده ذرات را از روی ظروف با دستمال پاک کنید و بعد در ماشین ظرفشویی قرار دهید
  • هنگام که درب ماشین ظرفشویی باز است کودکان را دور از ماشین ظرفشویی نگهدارید ، به دلیل آنکه ممکن است هنوز باقی مانده‌های مواد شوینده در داخل دستگاه مانده باشد

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

ظرفشویی, مقالات , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *