۱۶ مهر, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش : شاید این روزها کمتر کسی را ببینیم که نام و آوازه‌ی برند بوش به گوشش نا آشنا باشد . برند آلمانی‌ای که با تولید وسایل برقی با کیفیت نظیر (یخچال فریز ، ظرفشویی ، جاروبرقی و… ) اسم و رسم جهانی‌ای برای خودش دست و پا کرده . یکی از محصولات برقی برند بوش که در سطح جهانی توزیع می‌شود ، ماشین ظرفشویی بوش می‌باشد . ماشین‌های ظرفشویی‌ای که با به کارگیری تکنولوژی روز کمترین میزان مصرف انرژی اما بازدهی بالا خروجی آن می‌باشد . اما مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری ماشین‌های ظرفشویی بوش نیز دچار خرابی ، از کار افتادگی قطعات الکترونیکی بر اثر طول عمر بالا و… می‌شود که نیاز به رسیدگی ، عیب‌یابی و در نهایت تعمیر تخصصی توسط یک نیروی متخصص دارد .
از آنجا که تکنولوژی به کارگیر قطعات بوش کاملا تخصصی بوده و نیاز به مهارت و همچنین تجربه کار و تعمیر با این وسیله‌ی برقی دارد ، امر تعمیر آن نیز باید توسط یک نیروی متخصص در این زمینه صورت گیرد .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی تعمیرات ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده . مجموعه‌ی کیان سرویس با دارا بودن متخصصین زبده در امر تعمیر ماشین ظرفشویی بوش، این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد.
اگر شما نیز ماشین ظرفشویی‌تان عملیات شستشوی ظرف ها را به خوبی انجام نمی‌دهد و یا نمایشگر آن کدهای خطای ناآشنا برای شما را نشان می‌دهد ویا عملیات تخلیه آب را به درستی و یا اصلا انجام نمی‌دهید و یا اصلا ماشین ظرفشویی شما کار نمی‌کند ، روشن نمی‌شود و هر مشکل دیگری که برای ماشین ظرفشویی بوش شما بوجود آمده است کافیست تلفن خود را برداشته و با شماره‌های زیر تماس و یا با کلیک بر روی این نوشته به صفحه‌ی تماس با ما هدایت شوید تا متخصصین ما در اولین فرصت جهت رفع مشکل ماشین ظرفشویی شما در محل حاضر شوند .

شماره‌های تماس مجموعه‌ی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در غرب تهران : ۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس در مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

برای مشاهده‌ مقاله دلایل نشتی ماشین‌های ظرفشویی و نحوه رفع آن کلیک کنید

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

 • ماشین ظرفشویی روشن می‌شود اما آب وارد ماشین نمی‌گردد : ابتدا از وجود جریان آب و بسته نبودن شیر آب مطمئن شوید . امکان دارد فیلتر شیر برقی ورود آب دچار گرفتگی و سولفاته شده باشد . وجود مشکل در شلنگ ورود آب ( نظیر خم شدن ) – معیوب شدن و از کار افتادن شیر برقی آب ماشین ظرفشویی . در صورت حل نشدن مشکل با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید .
 • باقی ماندن پودر در جاپودری و یا باقی ماندن آن روی درب ماشین ظرفشویی بوش : ابتدا چک کنید که ظرف موجود در ماشین ظرفشویی مانع از باز شدن محفظه پودر نمی‌شود – ممکن است سیستم مکانیکی بازکننده درب جاپودری دپار مشکل شده باشد و باید پک شود – مسیر بازوی آب افشان را چک کنید که مبادا دچار گرفتگی شده باشد – بوبین جاپودری را چک کنید مبادا خراب و یا سوخته باشد – بازوی آب افشان به ظروف گیر می‌کند – پودر مصرفی بی کیفیت و یا غیر استاندارد می‌باشد – فاصله‌ی استاندارد ظروف رعایت نشده است – در صورت حل نشدن مشکل با یک متخصص تماس بگیرید .
 • ماشین ظرفشویی میزان زیادی نمک مصرف می‌کند : ابتدا چک کنید درپوش محفظه نمک به خوبی بسته شده باشد – درجه تنظیم نمک را چک کنید – شیر برقی مرتبط با مخزن نمک دچار مشکل شده است – در صورت حل نشدن مشکل با یک متخصص تماس بگیرید .
 • وجود صدای زیاد و غیر طبیعی در ماشین ظرفشویی بوش به هنگام کار : در بروز این مشکل عدم تراز صحیح دستگاه عمده‌ترین دلیل می‌باشد – احتمال کشیده شدن بازروی آب افشان روی ظروف نیز محتمل است – عدم نصب استاندارد و اصولی ماشین ظرفشویی بوش – در صورت حل نشدن مشکل با یک متخصص تماس بگیرید .

برای مشاهده راهنمای کامل عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی کلیک کنید

مشکلاتی که بیشترین آمار را در خرابی‌های ماشین ظرفشویی دارند و نیاز به تعمیر توسط نیروی متخصص دارند

 • عدم شستشوی صحیح و تمیز ظروف در ماشین ظرفشویی
 • عدم تخلیه آب و یا عدم تخلیه صحیح آب
 • عدم کار کردن کلیدهای روی ماشین ظرفشویی بوش
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • وجود مشکل و ایراد در قسمت شناور ماشین ظرفشویی
 • وجود صدای غیر عادی در ماشین ظرفشویی بوش
 • بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی بوش
 • وجود نشتی در ماشین ظرفشویی
 • عدم خشک کردن صحیح ظروف بعد از شستشو

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

ظرفشویی, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *