۳ بهمن, ۱۳۹۸

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ : امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که نام و آوازه‌ی برند جهانی‌ای نظیر برند سامسونگ به گوشش نخورده باشد . این برند با بهره بری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از طراحان متخصص حرفه‌ای خود دست به تولید محصولاتی باکیفیت و استانداردی در سطح جهانی زده است به این صورت که هر گاه پای نام سامسونگ به وسط می‌آید مشتری درصدی در عدم کیفیت محصول شک نمی‌کند .
یکی از محصولات و تولیدات برند سامسونگ که به سرعت راه خود را به منازل خانواده‌ها باز کرد ، جاروبرقی‌های سامسونگ می‌باشد که بواسطه کیفیت فوق العاده خود رضایت صد در صدی مشتریان خود را جلب کرده است .
با توجه به مطالبی که درباره کیفیت برند سامسونگ گفته شد باید به این امر توجه کرد که در زمینه وسایل برقی خانگی بوجود آمدن مشکل و ایراد امری عادی می‌باشد و نیاز به رسیدگی و تعمیر دارد . جاروبرقی‌های تولید شده توسط برند سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیستند و ممکن است بر اثر گذشت زمان ، عدم توجه به مشکلات جزیی ، عدم رسیدگی ، فرسودگی و خرابی قطعات این وسیله اتفاق بیافتد .
چنانچه جاروبرقی سامسونگ شما دچار مشکلاتی نظیر روشن نشدن جاروبرقی ، وجود صدای زیاد به هنگام کار با جاروبرقی ، عدم مکش مناسب و استاندارد ، خرابی و معیوب شدن قطعات داخلی ، داغ شدن غیر عادی دستگاه به هنگام کار ، وجود بوی سوختگی به هنگام کار با جاروبرقی و سایر مشکلات احتمالی دیگر می‌توانید با یکی از شعبه‌های مجموعه کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان عیب یابی کارشناسان ما بهره‌مند شوید .
مجموعه کیان سرویس با دارا بودن تکنسین های مجرب و حرفه ای و داشتن مراکز متعدد در سطح شهر تهران قادر است تعمیرات لوازم خانگی شما به خصوص تعمیر جاروبرقی سامسونگ شما را به همراه تضمین در کارکرد صحیح آن سرویس کرده و خیال شما را بابت عملکرد صحیح جارو برقی‌تان آسوده کند ، تنها کافیست با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان عیب یابی این مجوعه بهره مند شوید .

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس
غرب تهران 
۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

همانطور که در بالا اشاره شد محصولات تولیدی برند سامسونگ بواسطه‌ی استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید . در امر عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیز بواسطه وجود همین تکنولوژی روز بسیار پیچیده‌تر از نسخه‌های قدیمی‌تر می‌باشد که بهترین گزینه جهت عیب یابی و تعمیر ، تعمیر توسط یک متخصص دوره دیده دارای دانش فنی می‌باشد . اما در این بین مشکلاتی هستند که با کمی دقت و دانستن نکاتی بدون نیاز به حضور یک کارشناس می‌توان آنها را رفع و رجوع نمود .
امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود از ایرادات احتمالی جاروبرقی سامسونگ گفته ،از دلایل بروز آن ، ماهیت بروز مشکل ، قطعاتی که در حین مشکل درگیر هستند ، چگونه عیب یابی کردن و در آخر نحوه‌ی تعمیر و رفع و رجوع مشکل را بیان کنیم . با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید .

جاروبرقی سامسونگ روشن نمی‌شود

در بروز چنین مشکلی در جاروبرقی سامسونگ عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند که در سطر پایین به آنها خواهیم پرداخت .

  • وجود خرابی در دوشاخه و سیم رابط : پس از بررسی هنگامی که مطمئن شدید مشکل از این قسمت است باید آن را تعویض و یا در صورت امکان تعمیر نمایید
  • وجود خرابی در قسمت کلید قطع وصل : به کمک یک اهم‌متر این قسمت را بررسی نمایید (اگر کلید روشن باشد عقربه عدد صفر و در حالت خاموش کلید عقربه بی‌نهایت را نشان خواهد داد). در صورت خراب بودن این قسمت نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .
  • زغالهای موتور کثیف شده‌اند : عموما پس از مدتی کار کردن ممکن است یک قشر از چربی و گرد و غبار به صورت لایه‌ای عایق بین زغالها و تیغه‌های کلکتور بوجود آید و از عبور جریان هوا جلوگیری کند. با یک سنباده نرم به آرامی روی تیغه‌ها و سطح زغال‌ها را سائیده و پاک کرد. سپس براده‌های بوجود آمده را پاک کنید تا زغال‌ها و تیغه ها باهم در تماس خوب با یکدیگر باشند.
  • وجود خرابی در زغال‌ها : چنانچه زغال‌ها در اثر فرسایش از حد معمول کوتاه‌تر شود با بستن آنها را با زغال‌های جدید تعویض کنید.
  • وجود مشکل در قسمت کلافهای سیم پیچی : ممکن است در اثر کار زیاد سیم پیچ‌های آرمیچر سوخته باشند. در این شرایط از بوی ناشی از سوختن شرلاک‌های روی سیم‌ها تشخیص داده شود. در این صورت اگر سیم پیچ قابل بازپیچی باشد این کار را انجام دهید.در صورت عدم بازپیچی باید نسبت به تعویض موتور اقدام نمایید .

داغ شدن بیش از اندازه جاروبرقی

داغ شدن و گرمای بیش از اندازه جاروبرقی سامسونگ می‌تواند به دلیل خرابی ترموستات جاروبرقی، نیم‌سوز شدن موتور، خرابی فن دستگاه و … باشد. چنانچه احساس می‌کنید دستگاه شما بیش از حد داغ شده است یا در اثر این داغ شدن بیش از حد، ناگهان خاموش می‌شود. بهتر است تشخیص و حل این مشکل را به یک متخصص بسپارید. برای اینکه موتور دستگاه نسوزد از خاموش و روشن کردن مداوم آن خودداری کنید.

برای مشاهده مقاله‌ی مشکل صدای زیاد جاروبرقی از چیست ؟ کلیک کنید

تعمیر جاروبرقی سامسونگ : عدم مکش مناسب و استاندارد

در بروز چنین مشکلی در جاروبرقی سامسونگ عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند که در سطر پایین به آنها خواهیم پرداخت .

  • وجود مشکل و ضعیف شدن موتور جاروبرقی : در صورت تشخیص وجود مشکل در این قسمت امر تعمیر را به یک متخصص بسپارید .
  • پر شدن بیش از حد استاندارد کیسه : کیسه را تخلیه نموده و اگر از نوع پارچه‌ای است در فواصل زمانی معین آن را بشویید تا ذرات غبار از منفذ‌های پارچه خارج گردند .
  • وجود انسداد و یا پارگی لوله‌های رابط جاروبرقی : لوله‌های رابط مکش را از حیث ایجاد سوراخ در آن‌ها بررسی و بازبینی نمایید و چنانچه شی خارجی‌ای همانند پارچه و یا پلاستیک وجود داشت ، نسبت به خارج نمودنش اقدام نمایید. در بررسی لوله‌های مکنده همیشه به تمیز نمودن برس اصلی جاروبرقی توجه زیادی را معطوف دارید.
  • کثیف بودن فیلتر جاروبرقی سامسونگ : برای رفع مشکل باید سراغ فیلتر رفته و در صورت کثیفی نسبت به تمیز کردن آن اقدام نمایید .

وجود بوی بد در جاروبرقی به حین انجام کار

بوی نامطبوع جاروبرقی ممکن است بر اثر علت‌های مختلفی بوجود آید . اما این علل به راحتی با به کار بردن چند ترفند ساده قابل حل است. از باقی‌مانده مواد غذایی گرفته، تا موی حیوانات خانگی که درون کیسه جاروبرقی جمع می‌شوند، می‌تواند دلیل اصلی بوی بد جاروبرقی باشد. پس اگر از جاروبرقی کیسه‌ای استفاده می‌کنید باید هرچند وقت یکبار آن را تعویض کنید.
مورد دیگر می‌تواند به خاطر کثیفی فیلتر‌‌های جاروبرقی باشد، فیلتر‌های جاروبرقی را با مواد طبیعی تمیز کنید، اما اگر کار از تمیز کردن گذشته و بسیار کثیف و فرسوده هستند، باید آنها را تعویض کنید. اگر جارو برقی سطلی دارید دید کاملی نسبت به گرد و غبار و کثیفی جمع شده خواهید داشت. زیرا قادر هستید تمام آلودگی و گردوغبار را مشاهده کنید. برای تمیز کردن جاروبرقی، مخزن را خالی کرده و با آب سرد بشویید و از یک پارچه تمیز برای خشک کردن مخزن استفاده کنید.

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

جاروبرقی, مقالات , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *