۱۲ دی, ۱۳۹۸

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی : یکی از محصولات برند سرشناس و محبوب زانوسی که شهرت کیفیت و کارایی راحت آن سراسر جهان صنعتی امروز را فتح کرده ، ماشین لباسشویی زانوسی می‌باشد . عامل اصلی در نظرسنجی که از سوی شرکت‌ها جهت بازخورد محصولات خود از مصرف کنندگان که بسیار پررنگ بود، قدرتمندی و همچنین کاربرد آسان ماشین لباسشویی زانوسی می‌باشد که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان خود بود . البته کاربرد آسان این ماشین به معنای نبود تکنولوژی پیچیده و کاربردی روز نمی‌باشد ، از لحاظ فنی نیز این ماشین لباسشویی بسیار پیشرفته و هم گام با تکنولوژی روز دنیا تولید و طراحی شده است که همین امر دلیلی بر برتری آن به نسبت سایر برندهای رقیب خود می‌باشد. اما با این وجود ماشین لباسشویی زانوسی نیز همچون سایر لوازم برقی باز هم گاهی بر اثر عدم رسیدگی ، کم و زیاد شدن ولتاژ برق شهری و یا گذشت زمان اختلالات درونی یا بیرونی منجر به خرابی این محصول باکیفیت می‌شوند .
چنانچه ماشین لباسشویی زانوسی شما نیز دچار خرابی شده ( نظیر : روشن نشدن ماشین لباسشویی ، عدم تخلیه آب به درستی ، وجود خرابی در قطعات داخلی ، تمیز نشستن لباس‌ها به هنگام عملیات شستشو ، زمان شستشوی بیش از حد ، آبریزش ماشین لباسشویی و … ) است می‌توانید به راحتی با تماس با یکی از شماره تلفن‌های مجموعه کیان سرویس در کمترین زمان ممکن تعمیرکار متخصص را بالای سر ماشین لباسشویی زانوسی خود ببینید .
مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه‌ی تعمیرات ، همه‌ی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از تماس اولیه شما انجام می‌دهد و همه قطعات تعویضی این مجموعه به صورت اصل و دارای گارانتی کیفیت بوده و همچنین این ضمانت را به شما همراه همیشگی خود می‌دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مرکز کیان سرویس، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد .

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس
غرب تهران 
۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

همانطور که در بالا عنوان شد امر تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی به علت وجود تکنولوژی روز بسیار پیچیده‌تر از مدل‌های قدیمی ماشین‌های لباسشویی می‌باشد و نیاز به دانش تخصصی و فنی دارد . برخی از مشکلات احتمالی در ماشین‌های لباسشویی در نتیجه نادیده گرفتن اصول محافظت و عدم رسیدگی به موقع در ماشین لباسشویی به وجود می‌آید که باید هرچه سریعتر تا آسیب جدی‌تری به ماشین وارد نکرده نسبت به تعمیر آن اقدام نمود .توجه داشته باشید که عدم رسیدگی به موقع می‌تواند مشکلات بیشتر و پر هزینه‌تری را به سیستم فنی ماشین لباسشویی وارد نماید . باید توجه داشت که امر تعمیر وسایل برقی خانگی یک امر کاملا تخصصی می‌باشد که در صورت تشخیص مشکل در ماشین لباسشویی باید در اسرع وقت توسط تعمیرکار متخصص کارآزموده و دوره دیده انجام گیرد. اما بعضی از مشکلات در ماشین لباسشویی می‌باشد که با داشتن آگاهی و کمی دقت بدون نیاز به یک تعمیرکار متخصص قابل رفع و رجوع می‌باشد . امروز در مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان گرامی خود از ماهیت مشکلات احتمالی در ماشین‌های لباسشویی زانوسی گفته و نحوه تشخیص و رفع و تعمیر آن را بیان کنیم . با ما در ادامه این مقاله‌ی آموزشی جذاب همراه باشید .

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی

به هنگام بروز چنین مشکلی در ماشین‌های لباسشویی زانوسی دستگاه قادر به تخلیه آب موجود در ماشین لباسشویی نمی‌باشد و در نتیجه آب در ماشین لباسشویی باقی می‌ماند .

 • به سراغ فیلتر ماشین لباسشویی رفته بررسی نمایید که فیلتر کثیف و یا مسدود نباشد . در صورت مسدود و یا کثیف بودن نسبت به تمیز کردن این قسمت اقدام نمایید .
 • به سراغ مخزن شلنگ هیدروستات رفته و بررسی نمایید که دچار فرسودگی ، مسدود شدن و یا گرفتگی نشده باشد . در صورت وجود هر گونه از این موارد نسبت به رفع آن اقدام نمایید .
 • دیگر موردی که تاثیر گذار می‌باشد از کار افتادن و معیوب شدن پمپ تخلیه می‌باشد که باید توسط یک تعمیرکار متخصص رفع و رجوع گردد .
 • از عوامل تاثیر گذار دیگر در این بروز این مشکل عدم صدور فرمان تخلیه توسط برد الکترونیکی یا تایمر ما شین لباسشویی می‌باشد . جهت رفع این مشکل می‌توانید با کارشناسان کیان سرویس تماس حاصل فرمایید .

وجود آب در ماشین لباسشویی زانوسی به هنگام خاموش بودن

به هنگام بروز چنین مشکلی در ماشین‌های لباسشویی زانوسی دستگاه در حالت خاموش آب داخلش جمع می‌شود .
از دلایل بروز چنین مشکلی در ماشین‌های لباسشویی زانوسی می‌توان به وجود مشکل و خرابی در قسمت شیر برقی ماشین لباسشویی اشاره نمود . برای رفع این مشکل باید نسبت به تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی اقدام نمود ( با کلیک بر روی نوشته‌ی پایین به مقاله‌آموزشی بهمراه ویدئوی آموزشی نحوه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی ارجاع داده می‌شوید ) .

برای مشاهده آموزش نحوه‌ی تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی کلیک کنید

ماشین لباسشویی زانوسی روشن نمی‌شود

بروز چنین مشکلی در ماشین‌های لباسشویی زانوسی به دلایل مختلفی بستگی دارد که در سطر پایین آنها را معرفی می‌کنیم .

 • ابتدا مطمئن شوید که ماشین به برق متصل می‌باشد
 • چنانچه از محافظ یا سه راهی برق استفاده می‌نمایید از سالم بودن آن مطمئن شوید
 • پریز برق را بررسی نمایید که بدون مشکل عملیات برق رسانی را انجام می‌دهد
 • در ماشین لباسشویی‌های قدیمی زانوسی خرابی میکرو سوئیچ درب ماشین یکی دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌باشد که باید تعویض شوند
 • از دلایل دیگر تاثیر گذار در بروز چنین مشکلی خرابی در قسمت برد دستگاه می‌باشد که نیاز به حضور تعمیرکار متخصص جهت رفع آن می‌باشد .

وجود نشتی و آبریزش در ماشین لباسشویی

وجود آب در اطرف درب و سطح زیرین ماشین لباسشویی خبر از وجود نشتی در ماشین لباسشویی زانوسی می‌دهد . برای درک بهتر این مشکل و رفع آن به مقاله‌ی دلایل نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی و نحوه رفع آن مراجعه فرمایید .

 • سراغ شلنگ خرطومی ماشین (مکان قرارگیری این شلنگ زیر دیگ و جاپودری می‌باشد ) رفته و بررسی نمایید که صحیح و سالم و بدون گرفتگی می‌باشد و در صورت داشتن پارگی نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .
 • سراغ شلنگ‌های ورودی و خروجی ماشین لباسشویی رفته و از نحوه‌ی صحیح عملکرد آن مطمئن شوید و در صورت وجود مشکل نسبت به تعویض و رفع آن اقدام نمایید .
 • چنانچه نشتی از دیگ ماشین می‌باشد و نیاز به تعویض بولبرینگ و کاسه نمد و یا دیگ دارد .

برای مشاهده مقاله‌ی دلایل نشت آب از زیر ماشین لباسشویی کلیک کنید

درب ماشین لباسشویی زانوسی قفل نمی‌شود

در صورت بروز چنین مشکلی در ماشین لباسشویی درب ماشین به درستی و یا اصلا بسته نمی‌شود .

 • دستگیره و زبانه درب چک شود و در صورت وجود مشکل و خرابی نسبت به تعویض آن اقدام نمایید
 • میکرو سوئیچ ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است و جهت رفع آن در صورت امکان تعمیر و یا تعویض گردد
 • برد الکترونیکی ماشین باید بررسی شود و در صورت وجود مشکل نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمایید

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

لباسشویی, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *