۱۶ آبان, ۱۳۹۸

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا : یکی از برندهای ایرانی‌ای که به خوبی خود را در بازار امروزی کشورمان جا انداخت برند اسنوا ( که مخفف ارکان اصلی ساختار ایرانیان می‌باشد ) از سری زیر مجموعه‌های گروه صنعتی انتخاب می‌باشد . این برند با ارائه‌ی محصولات متنوع برقی خانگی اسم و رسمی نیک از نظر کیفیت به نسبت قیمت خرید آن در کشور عزیزمان بنا کرده است .
این برند ملی در زمینه‌ی تولید ماشین‌های لباسشویی خود با استفاده از تکنولوژی روز ، کیفیت محصولات خود را به برندهای جهانی‌ای نظیر سامسونگ و ال جی رسانده و قیمت آن نیز برای مصرف کننده بسیار مرقون به صرفه می‌باشد .

در زمینه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به علت وجود همین تکنولوژی به کار رفته ، امر تعمیر نیز پیچیده می‌باشد و باید برای دست بردن در تعمیر این وسیله‌ی برقی خانگی تخصص و دانش این کار بسیار مورد اهمیت است . توجه داشته باشید که در امر تعمیر ماشین‌های لباسشویی بهترین و مطمئن‌ترین گزینه برای تعمیر این وسایل ، تعمیر به دست یک تعمیرکار متخصص و دوره دیده می‌باشد .

چنانچه ماشین لباسشویی اسنوای شما دچار مشکلاتی نظیر وجود آبریزش در ماشین به هنگام کار ،لباسشویی روشن نمی‌شود ، عدم شستن تمیز لباس‌ها ، عدم انجام عملیات شستشو به شکل صحیح ، عدم تخلیه آب ، عدم آبگیری ، خشک کن کار نمی‌کند ، وجود خرابی و فرسودگی در قطعات داخلی ، بسته نشدن درب ماشین لباسشویی به شکل استاندارد ، عدم گرم کردن آب ، مراحل آبگیری انجام می‌شود اما موتور مراحل شستشو را آغاز نمی‌کند ، آب کثیف تخلیه نمی‌شود ، دور تند ماشین عمل نمی‌کند و هر گونه مشکلات دیگر که برای ماشین لباسشویی اسنوای شما اتفاق افتاده است ، کافیست گوشی تلفن خود را برداشته و با یکی از شماره‌های کیان سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید .

مجموعه کیان سرویس با کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیر انواع وسایل برقی خانگی تولید شرکت اسنوا ، ماشین لباسشویی اسنوای شما را با کادری دوره دیده و متخصص تعمیر می‌نماید و با ارائه گارانتی تعمیر خود خیال شما را از بابت عملکرد صحیح دستگاه شما راحت می‌نماید . متخصصین ما به سرعت بعد از مدت کوتاهی از تماس اولیه شما با یکی از مراکز کیان سرویس به سمت آدرس شما جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه شما اعزام می‌شوند .

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس
غرب تهران 
۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

همانطور که در بالا عنوان شد امر تعمیر وسایل برقی کاری تخصصی بوده و نیاز به دانش تخصصی در امر تعمیر آن می‌باشد. اما بعضی از مشکلات و عیب‌ها با دانستن چندین نکته می‌توانند به راحتی حل شوند و نیاز به حضور یک تعمیرکار در محل نیست . ما در این مقاله نیز با عنوان کردن مشکلات متداول و آموزش عیب یابی و تعمیر شما را با نحوه‌ی عیب یابی و تعمیر صحیح ماشین لباسشویی اسنوا آشنا نماییم .

وجود حرکت و لرزش بسیار ماشین لباسشویی اسنوا در هنگام کار کردن

این مشکل در ماشین‌های لباسشویی عمدتا بر اثر تراز نبودن ماشین لباسشویی با سطحی که بر روی آن قرار گرفته است بوجود می‌آید . در صورت وجود چنین مشکلی در ماشین لباسشویی خود ابتدا بواسطه‌ی ابزارهای تراز از تراز بودن دستگاه خود مطمئن شوید و اگر تراز نبود آن را تراز نموده . از دیگر دلایل وجود چنین مشکلی شل شدن و یا باز شدن بست‌ها می‌باشد که باید بست‌ها را چک نموده و از چفت و بست صحیح آن مطمئن شویم . چنانچه با این موارد گفته شده مشکل حل نشد نسبت به تماس با یک تعمیرکار متخصص اقدام نمایید .

وجود صدای زیاد ماشین لباسشویی به هنگام کار

دلایل بسیاری در بروز چنین مشکلی در ماشین لباسشویی اسنوا دخیل هستند که باید به صورت جداگانه بررسی شوند تا مکان اصلی مشکل زا را پیدا کنیم . ممکن است این مشکل بر اثر خرابی یاتاقان‌ها بوجود آمده باشد که باید یاتاقان‌ها را بررسی نموده و در صورت خرابی تعویض نماییم . از دیگر دلایل موثر در این مشکل خرابی و پوسیدگی تسمه می‌باشد که اگر چنین اتفاقی افتاده باشد باید نسبت به تعویض تسمه به همان سایز اقدام نمایید .
دیگر عامل بوجود آمدن چنین مشکل وجود مشکل در لاستیک دور درب می‌باشد که ممکن است از جای خود خارج شده باشد و یا دچار پارگی شده باشد . برای رفع این مشکل باید توجه داشت که ﻓﻀﺎی ﺑﯿﻦ ﭼﻠﯿﮏ و درام در ﻧﺎﺣﯿﻪ درب ﻣﺎﺷﯿﻦ، بسیار اندک می‌باشد ، ﺧﺮوج ﺟﺪاره داﺧﻠﯽ ﻻﺳﺘﯿﮏ دور درب از ﺟﺎی ﺧﻮد، ﻣﻮﺟﺐ درﮔﯿﺮی آن ﺑﺎ درام می‌شود . اﮔﺮ ﻻﺳﺘﯿﮏ از ﺟﺎی ﺧﻮد خارج‌ شده است، ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﺤﻞ اﺳﺘﻘﺮارش ﺑﺎز ﮔﺮدد و مجددا ﺑﺮ روی حاشیه‌های دروﻧﯽ ﻻﺳﺘﯿﮏ دور درب ﺗﺴﻤﻪ، ﯾﺎ ﻓﻨﺮ ﻣﺨﺼﻮﺻﺶ ﻗﺮار ﮔﯿﺮد ﺗﺎ به‌ راحتی آزاد نشود.
این مشکل ممکن است بعد از تعویض هیتر و یا رسوب زدایی اتفاق بیافتد که نشان دهنده این موضوع است که هیتر به شکل صحیح و استاندارد در محل خود قرار نگرفته است . چنانچه با انجام موارد بالا مشکل حل نشد با یک تعمیرکار متخصص جهت تعمیر تماس بگیرید .

برای مشاهده دلایل نشت آب از زیر ماشین لباسشویی و نحوه‌ی تعمیر آن کلیک کنید

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا - لیست ارورها
لیست ارورهای ماشین لباسشویی ۷ کیلیویی اسنوا

برای مشاهده نحوه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی کلیک کنید

وجود جریان برق در سطح بدنه‌ی ماشین

این مشکل ممکن است بر اثر وجود ﯾﮑﯽ از ﻗﻄﻌﺎت اﻟﮑﺘﺮﯾﮑﯽ دارای اﺗﺼﺎل ﺑﺪﻧﻪ باشد که برای رفع آن باید اﺑﺘﺪا نسبت به قطع سیم‌های راﺑﻂ ﺗﻤﺎﻣﯽ قطعات مصرف کننده‌ لباسشویی ﻣﺎﻧﻨﺪ: ﭘﻤﭗ، ﺷﯿﺮ اﻟﮑﺘﺮﯾﮑﯽ، واترپمپ، ﻫﯿﺪرو اﺳﺘﺎت و ﻫﯿﺘﺮ اقدام نموده و ﺗﻮﺳﻂ ﭼﺮاغ ﺳﺮی ﺑﻪ دنبال ﻗﻄﻌﻪ ﻣﻌﯿﻮب که باعث چنین مشکلی در ماشین شده است بپردازیم و در صورت یافتن قطعه‌ی معیوب نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام نماییم .
از دیگر موارد بوجود آمدن چنین مشکلی در ماشین لباسشویی وجود عیب و خرابی در یکی از سیم‌های رابط می‌باشد . برای چک کردن و اطمینان از عدم وجود چنین مشکلی در ماشین ﺳﯿﻢ ﺑﻨﺪی لباسشویی را به شکل کامل تجدید نمایید ( این عمل به این دلیل صورت می‌گیرد که پیدا کردن یک سیم معیوب امری بسیار سخت و زمان بر می‌باشد ) .

لباسشویی اسنوا بعد از انجام آبگیری عملیات بعدی را انجام نمی‌دهید

در بروز چنین مشکلی در ماشین‌های لباسشویی عناصر مختلفی دخیل می‌باشد که باید هر کدام به صورت جداگانه بررسی شوند و از عملکرد صحیح هر کدام مطمئن شد و در صورت وجود مشکل در هر قسمت نسبت به تعمیر و یا تعویض آن قسمت اقدام نماییم . یکی از دلایل بوجود آمدن چنین مشکلی می‌توان به وجود خرابی در ﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت اشاره نمود . برای رفع این مشکل ابتدا ﭘﺲ از اﺗﻤﺎم عمل آﺑﮕﯿﺮی و ﺑﺎ ﺑﺎﻻ آﻣﺪن دﯾﺎﻓﺮاﮔﻢ درون ﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت ، باید ﮐﻨﺘﺎﮐﺖ ﻣﺸﺘﺮک شماره ۱۱ به ۱۳، ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻮﺗﻮر ﻣﺘﺼﻞ اﺳﺖ، اتصال برقرار باشد . شما می‌توانید با خاموش کردن ماشین و قطع ارتباط برق به دستگاه به کمک یک اهم متر ارﺗﺒﺎط ﮐﻨﺘﺎﮐﺖ‌ﻫﺎی ﻣﺬﮐﻮر را ﻣﺸﺎﻫﺪه کنید . چنانچه این عمل را انجام دادید و متوجه شدید که ارﺗﺒﺎطی وجود ندارد، نسبت به تعویض ﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت اقدام نموده تا مشکل بر طرف گردد .
از دیگر عوامل تاثیر گذار در این مشکل می‌توان به خرابی و از کار افتادن موتور تایمر ماشین لباسشویی اشاره نمود .برای رفع این مشکل ابتدا سیم‌های ﺑﻮﺑﯿﻦ ﻣﻮﺗﻮر ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین را از ﺳﺎﯾﺮ قسمت‌های ﻣﺪار ﺟﺪا نموده و آن را مستقیماً ﺑﻪ برق ۲۲۰ وﻟﺖ ﻣﺘﺼﻞ نمایید . اﮔﺮ ﺻﺪای ﭼﺮﺧﺶ چرخ‌دنده‌ها را شنیدید ، ﻣﻮﺗﻮر ﺗﺎﯾﻤﺮ دستگاه شما ﺳﺎﻟﻢ می‌باشد و در ﻏﯿﺮ اﯾﻦ ﺻﻮرت باید نسبت به تعویض ﺑﻮﺑﯿﻦ اقدام نمایید .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

لباسشویی, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *