۱۲ آبان, ۱۳۹۸

تعمیر ساید بای ساید ال جی LG

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید ال جی LG : امروزه می‌توان به صراحت عنوان کرد که اگر کمی با دقت به اطراف خود نگاه کنیم می‌توانیم یک وسیله برقی با برند ال جی LG را مشاهده کنیم . در واقع ایده‌ی اولیه موسسان این برند جهانی نیز همین بود . زندگی خوب در گرو استفاده از محصولات باکیفیت و خوب می‌باشد تا علاوه بر رفع نیازهای شما رضایت شما را نیز جلب نمایند . از دلایل پیشرفت و معروفیت این برند کره‌ای که دیگر نام و آوازه‌ی آن در سطح جهان پیچیده است و جزو غول‌های بازار تجاری جهان می‌باشد ، استفاده از قطعات باکیفیت و همچنین بهره بری مفید از تکنولوژی روز می‌باشد . امروزه وسایل برقی گوناگونی از ال جی را می‌توان در سراسر جهان مشاهده کرد که یکی از این محصولات باکیفیت یخچال‌های ساید ال جی می‌باشد .

اما چیزی که همواره مشخص است این موضوع می‌باشد که ، وسایل تولید شده توسط برندی معتبر نظیر ال جی نیز بر اثر گذر زمان و عدم رسیدگی صحیح دچار عیب و ایرادهایی می‌شوند . ایرادهایی نظیر روشن نشدن یخچال ساید بای ساید ، ایجاد آبریزش در یخچال ساید بای ساید ، نبود سرمای کافی ، وجود صدای زیاد ، از کار افتادن و عمل نکردن نمایشگر ساید ، وجود خرابی در قطعات داخلی و هر مشکل دیگری که مانع از عملکرد صحیح ساید بای ساید ال جی می‌شود . باید توجه داشته باشید که در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیر یخچال‌های ساید بای ساید بهترین گزینه تعمیر در محل قرارگیر ساید می‌باشد تا علاوه بر جلوگیری از جابه‌جایی طاقت فرسای این وسیله‌ی سنگین ، درصد آسیب دیدگی یخچال در حین جابه‌جایی را به صفر رساند .
مجموعه کیان سرویس با تکیه بر پیشینه چندین ساله‌ی خود در امر تعمیر وسایل برقی خانگی ال جی و با بهره بردن از کادری مجرب و متخصص در امر عیب یابی و تعمیر لوازم برقی ، یخچال ساید بای ساید ال جی شما را با ضمانت سلامت در امر کارکرد ، همانند روز اول خرید این محصول عیب یابی و تعمیر می‌نماید . کافیست با شماره گیری تلفن‌های کیان سرویس تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان در رابطه با مشکل پیش آمده در یخچال ساید شما در صورت رفع نشدن مشکل با مشاوره در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیروی تعمیرکار متخصص را به محل و آدرس شما ارسال می‌نماید .

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید ال جی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس
غرب تهران 
۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید ال جی LG

در این قسمت سعی داریم تا شما همراهان همیشگی خود را با نحوه‌ی عیب یابی اصولی در مشکلات و خرابی‌های به وجود آمده در یخچال‌های ساید بای ساید ال جی آشنا نموده و روش‌های تعمیر این مشکلات را برای شما به نمایش بگذاریم .
همانطور که در بالا از مزیت‌های برند ال جی گفتیم ، عنوان کردیم که یکی از عوامل محبوبیت این برند جهانی استفاده مفید از تکنولوژی روز و همگام شدن با آن برای بوجود آوردن کیفیتی بهتر و ایجاد رضایت در مصرف کننده می‌باشد . اما چیزی که در این بین مطرح است استفاده از همین تکنولوژی روز امر تعمیر و عیب یابی را تخصصی‌تر نیز می‌نماید . همواره توصیه کارشناسان به این است که وسایل برقی هوشمند باید توسط نیروی متخصص و دوره دیده عیب یابی و تعمیر شود اما در این بین یک سری مشکلات می‌باشند که با کمی دقت می‌توانیم خودمان در منزل آنها را برطرف نموده و نیازی به حضور یک تعمیرکار متخصص جهت رفع این ایرادها و مشکلات جزئی نداریم . در ادامه یک سری از مشکلاتی که می‌توانیم در منزل خودمان رفع و رجوع نماییم را عنوان کرده و مراحل عیب یابی و تعمیر آن را برای شما عزیزان بازگو می‌کنیم .

سایدبای‌ساید ال جی کار نمی‌کند

در وقوع چنین مشکلی برای سای بای سایدهای ال جی عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند که در این بخش یک به یک مورد بررسی قرار می‌گیرند .
اولین احتمال این می‌باشد که سایدبای‌ساید در زمان دیفراست قرار دارد و باید تا اتمام کار دیفراست نیم ساعت صبر نمایید . احتمال بعدی این می‌باشد که یک یا هر دو کنترلر، خاموش هستند و باید کنترل کننده‌ها را روی تنظیمات دما قرار دهید تا مشکل بر طرف گردد . احتمال بعدی که باید بررسی شود این می‌باشد که ممکن است برق یخچال وصل نباشد و یا فیوز پریده باشد برای رفع و اطمینان حاصل کردن از عدم این اتفاق فیوز برق و از وصل بودن صحیح دو شاخه برق مطمئن شوید . مشکل دیگری که ممکن است اتفاق افتاده باشد این می‌باشد که دستگاه در حالت نمایشگاهی قرار دارد و باید برای رفع آن یک بار ساید‌بای‌ساید را از برق کشیده و دوباره وصل نمایید تا مشکل بر طرف نشود . در صورت انجام دادن مراحل بالا و رفع نشدن مشکل حتما با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید .

موتور ساید بای ساید مرتباً برای زمان طولانی روشن و خاموش می‌شود

باید توجه داشته باشید که طراحی‌های جدید ساید بای ساید ال جی با توجه به فضای بیشتر و فریزرهای بزرگتر نیاز به زمان بیشتر برای عملکرد دارند . آن ها اغلب خاموش و روشن می‌شوند تا بتوانند دما را در حد مطلوب نگه دارند .
در ایجاد چنین مشکلی باید توجه داشته باشید که اگر یخچال ساید را برای اولین بار به برق وصل می‌کنید باید ۲۴ ساعت به ساید فرصت دهید تا سرمای خود را کامل کند و مشکل رفع می‌شود . یک موضوع مهم دیگری که ممکن است باعث ایجاد چنین مشکلی در سایدبای‌ساید شود وجود مقدار زیادی غذا و یا وسایل دیگر در داخل یخچال که به تازگی اضافه شده‌اند که اگر چنین باشد وجود چنین مشکلی برای تثبیت دما طبیعی می‌باشد .
از دیگر عوامل بروز چنین مشکلی باز بودن درب یخچال ساید می‌باشد که باید از بسته بودن استاندارد درب مطمئن شوید . از دیگر عوامل باز و بسته کردن درب یخچال ساید به‌ طور متناوب می‌باشد که باعث از دست رفتن انرژی می‌شود و بروز چنین مشکلی طبیعی است و با گذشت مدت زمانی حل می‌شود . و در آخرتنظیم دما روی سردترین حالت نیز از عوامل دیگر بروز چنین مشکلی می‌باشد که باید کنترل کننده دما را چک نموده و دمای استاندارد با فصل را انتخاب نمایید .

برای مشاهده آموزش کامل عیب یابی و تعمیرات فریزر ، تعمیر ساید بای ساید کلیک کنید

تعمیر ساید بای ساید ال جی LG

بسته نشدن درب ساید بای ساید ال جی

از دلایل اصلی‌ای که باعث بروز چنین مشکلی در دستگاه شما می‌شود وجود فرسودگی و یا کثیفی لاستیک دور درب می‌باشد که ابتدا با یک دستمال تمیز آن را تمیز کنید چنانچه مشکل حل نشد نسبت به تعویض لاستیک درب اقدام نمایید .
نکته‌ی دیگر که می‌تواند در این مورد تاثیر گذار باشد تاب برداشتن واشر لولای درب می‌باشد که برای رفع آن می‌توانید از یک ژل شامل مواد نفتی استفاده کرده و آن را روی واشر بمالید . مورد دیگر که می‌تواند باعث ایجاد این مشکل شود گیر کردن قفسه‌های داخلی و یا وسایل داخل یخچال به درب می‌باشد .

دمای موجود با دمای تنظیم‌ شده مغایرت دارد

این مشکل دلایل مختلفی دارد که با کمی رعایت و دقت قابل حل می‌باشد و موضوعی نگران کننده نیست . از عواملی که می‌تواند در این مشکل تاثیر گذار باشد می‌توان به این موضوع اشاره کرد که دستگاه به تازگی به برق‌ متصل شده است . از دیگر عوامل باز بودن درب یخچال به مدت طولانی که اگر از اطلاف انرژی بگذریم ، بعد از گذشت زمانی مشکل حل می‌شود . از دیگر موارد می‌توان به اضافه کردن غذاهای گرم به داخل یخچال اشاره نمود و در آخر اینکه ممکن است یخچال در حالت دیفراست باشد و با گذشتن چندین ساعت مشکل حل می‌شود .

برای مشاهده مشکل سرد نکردن یخچال از چیست ؟ کلیک کنید

مواردی که باید رعایت کنیم

  • فضای داخل ساید به ساید را حداقل هفته‌ای یک بار تمیز کنید
  • از وجود گردش هوا در قسمت پشت یخچال همواره مطمئن باشید
  • هر چند وقت یکبار از تراز پایه‌های ساید با سیاد ال جی با سطحی که روی آن قرار دارد مطمئن شوید
  • از باز و بسته کردن‌های بی جای درب یخچال پرهیز کنید
  • دمای یخچال را متناسب با استانداردهای هر فصل تنظیم نمایید
  • هر چند وقت یکبار نسبت به تمیز کردن رادیاتور یخچال ساید اقدام نمایید

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

مقالات, یخچال فریزر , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *