۱۵ آبان, ۱۳۹۸

تعمیر بخارشوی دلونگی

عیب یابی و تعمیر بخارشوی دلونگی : بسیاری از مردم امروزه وقتی صحبت از کشور ایتالیا می‌شود این کشور را با بناهای باستانی ، برندهای معروفی نظیر ورساچه ، زانوسی ، گوچی و دلونگی به یاد می‌آورند .
حدود هفتاد سال پیش در کشور ایتالیا که یکی از قطب‌های صنعتی و اقتصادی قاره سبز (اروپا) به شمار می رود ، جوزپه دلونگی برند دلونگی را در حالی که یک کارگاه کوچک قطعه سازی کوچک بود به ثبت رساند .
در ابتدای فعالیت این برند جهانی عمده محصولات خروجی آن گرم کننده‌ها و هواسازهای قابل حمل بود ، اما با گذشت زمان و ورود تکنولوژی روز به شاخه تولید و طراحی ، دست به ساخت اکثر لوازم برقی خانگی زد . در کشور ما نیز نام برند دلونگی ما را یاد قهوه‌سازهای باکیفیت و بخارشوهای آن می‌اندازند که به خوبی با ارائه کیفیت و عملکرد خوب خود ، این برند را در بازار ایران در این شاخه معروف کرده است .
اما سوالی که مطرح است این می‌باشد که بخارشوی چگونه می‌تواند در انجام امور روزانه‌ی ما یک کمک ویژه باشد ؟ شما بواسطه‌ی داشتن یک بخارشوی دلونگی می‌توانید به راحتی انجام اموری نظیر پاک کردن لک چسب، موم، آدامس و مواد سخت از روی سطوح مختلف نظیر فرش و موکت و … راحتی پاک کنید . این وسیله می‌تواند به راحتی در ضدعفونی کردن تشک‌های شما به کمکتان بیاید . تمیز کردن لوسترهای کریستالی یا جواهرات ، تمیز کردن فر و صفحه روی اجاق با بخارشوی ، تمیز کردن پنجره‌ها ، تمیز کردن کف‌های سخت ، مبلمان و … کمک ویژه‌ای به شما نماید .
اما از آنجایی که بخارشوهای دلونگی نیز یک وسیله‌ی برقی می‌باشد ممکن بر اثر نگهداری نامناسب ، استفاده‌ی غیر استاندارد ، خراب شدن و شکستگی قطعات دچار خرابی و عیب شود . مشکلاتی نظیر عدم عملکرد استاندارد در امر تمیز کردن ، وجود خرابی و شکستگی قطعات ، عدم تولید بخار ،دستگاه هنگام انجام کار خاموش می‌شود و انواع مشکلات دیگر که نیاز به عیب یابی و تعمیر دارند .

مجموعه کیان سرویس با داشتن کادری مجرب و دوره دیده و ارائه مشاوره تلفنی قبل از تعمیر ، عیب یابی و تعمیر بخارشوی دلونگی شما را با بروزترین متدهای تعمیر بخارشوی و ارائه ضمانت تعمیرات خود ، درب منزل شما آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی می‌باشد . کافیست تلفن خود را برداشته و با یکی از شماره‌های کیان سرویس تماس بگیرید در مدت زمان اندکی بعد از تماس اولیه تعمیرکاران مجرب ما را درب منزل خود مشاهده می‌کنید .

عیب یابی و تعمیر بخارشوی دلونگی کیان سرویس
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس
غرب تهران 
۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

عیب یابی و تعمیر بخارشوی دلونگی

امر عیب یابی و تعمیرات وسایل برقی یک امر تخصصی بوده که نیازمند مهارت و دوره دیدن در امر تعمیر می‌باشد اما بعضی از مشکلات و عیب‌ها هستند که با دانستن اطلاعاتی از آنها می‌تواند کمک ویژه‌ای به ما در برطرف کردن این عیوب در منزل کند . در ادامه مشکلاتی که به صورت متداول برای بخارشوی پیش می‌آیند را معرفی کرده و نحوه صحیح عیب یابی و تعمیر آن را برای شما همراهان عزیز بازگو می‌کنیم .

موارد اولیه که باید چک کنید

قبل از اینکه برای تعمیر بخارشوی دلونگی خود با یک تعمیرکار تماس بگیرید ابتدا باید چندین موارد را چک کرده و از صحت و سلامت آنها مطمئن شوید و در صورت خرابی در هر قسمت نسبت به رفع آن اقدام نمایید . ابتدا سیم‌های برق بخارشوی خود را چک کرده و از سلامت آنها مطمئن شوید و در صورت قطعی و خرابی نسبت به تعویض آن اقدام نمایید . سپس سراغ تسمه‌های موجود در بخارشوی خود رفته و از سالم بودن و عدم پارگی در آنها مطمئن شوید و در صورت وجود خرابی نسبت به تعویض تسمه اقدام نمایید . در انتها تمام اتصالات موجود در بخارشوی خود را و سطح آب درون مخزن دستگاه خود را چک نموده و از صحت و سلامت آنها مطمئن شوید .

عدم تولید بخار در بخارشوی

یکی از مشکلات پرتکرار و رایج در امر خرابی‌های بخارشوی ، عدم وجود بخار دستگاه می‌باشد . عمده‌ترین مبحث که در بوجود آمدن این مشکل در دستگاه دخیل است ، وجود خرابی در المنت‌های حرارتی دستگاه می‌باشد که تعمیر و یا تعویض آن یک کار فنی و نیازمند به یک تعمیرکار متخصص جهت رفع این مشکل می‌باشد . شما می‌توانید در منزل با چک کردن منبع آب دستگاه که در حد استاندارد بخارشوی می‌باشد یا نه اقدام نموده و در صورت نبود مشکل در این قسمت می‌توانید جهت رفع این مشکل با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید .

وجود مکش کم در بخارشوی دلونگی

در هنگام بروز چنین مشکلی در دستگاه ابتدا بخارشوی را از برق جدا کرده و سپس نازل و اتصالات را با دقت بررسی نموده تا از اتصالات صحیح در دستگاه مطمئن شوید . سپس سراغ واشرها رفته و آنها را بررسی کنید و از سلامت و عدم خرابی و درست قرار گرفتن در جای خود آنها اطمینان حاصل نمایید و چنانچه مشکلی در تسمه‌ها می‌باشد نسبت به تعویض آنها اقدام نمایید . در ادامه از درست بسته شدن و صحیح قرار گرفتن درب مخزن آب مطمئن شوید . چنانچه مشکل حل نشد نسبت به تماس با یک متخصص جهت تعمیر اقدام نمایید .

تعمیر بخارشوی دلونگی که به خوبی تمیز نمی‌کند

چنانچه متوجه شدید که بخارشوی شما به خوبی عملیات تمیز کردن را انجام نمی‌دهد ابتدا سراغ مخزن آب دستگاه بروید از وجود آب به مقدار استاندارد و تعین شده توسط کمپانی مطمئن شوید چنانچه آب بیشتر از حد تعین شده باشد با خالی کردن اضافات آن را به حد معین برسانید و چنانچه آب کمتر است با ریختن آب گرم به داخل مخزن آن را به حد معین برسانید . همین عمل را درباره‌ی مخزن مایع شوینده‌ی بخارشوی انجام دهید . سپس سراغ فیلترهای دستگاه روید در صورت وجود کثیفی در فیلتر طبق دستور العمل فیلتر را جدا کرده و آن را تمیز کرده و سپس دوباره در محل قرارگیری خود قرار دهید . چنانچه پمپ دستگاه عمل نمی‌کند یا دکمه بخارشوی گیر کرده باشد ،باید جریان برق را برای مدت یک دقیقه قطع کرده و سپس دستگاه را روشن کنید و ماشه را نگه دارید . چنانچه مشکل دستگاه شما حل نشد نسبت به تماس با یک تعمیرکار متخصص اقدام نمایید .

برای مشاهده مقاله‌ی عیب یابی و تعمیر جامع بخارشوی کلیک کنید

عیب یابی و تعمیر بخارشوی دلونگی نکته

نکاتی که باید به هنگام کار با بخارشوی دلونگی رعایت نماییم

  • از شستشوی متریال‌هایی نظیر پلاستیک ، الیاف مصنوعی و ابریشم بوسیله‌ی بخارشوی خودداری نمایید
  • از تمیز کردن وسایل برقی و الکترونیکی بوسیله‌ی بخارشوی جدا خودداری نمایید
  • حدالامکان از آب تصفیه شده ( جهت جلوگیری از ورود آهک ) برای پر کردن منبع استفاده کنید
  • دفترچه‌ی راهنمای محصول حتما مطالعه نمایید و از آن پیروی کنید
  • بعد از هر بار استفاده از بخارشوی دلونگی مخزن‌های آن را خالی نموده و از خشک بودن مخزن‌ها مطمئن شوید
  • توجه داشته باشید که قبل از باز کردن مخزن آب ، دستگاه را خاموش نموده و سپس درب مخزن آب را باز کنید
  • از لوازم اصلی دستگاه استفاده نمایید
  • بعد از هر بار استفاده از دستگاه آن را تمیز کرده

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

بخار شوی, مقالات ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *