۱۹ دی, ۱۳۹۸

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

لیست ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا : احتمالا تا به امروز به هنگام خرید لوازم خانگی برقی با برند ایرانی اسنوا ( ارکان ساختار نوین ایرانیان ) برخورد کرده‌اید . این برند ایرانی بواسطه‌ی کیفیت قابل قبول و همچنین استفاده از تکنولوژی روز و از همه مهمتر قیمت مناسب آن در بازار امروزی کشورمان بسیار محبوب می‌باشد . بواسطه‌ی استفاده از تکنولوژی روز در طراحی ماشین‌های لباسشویی اسنوا محصولات این برند در بازار کشورهای خاورمیانه نیز حضوری پررنگ دارد . یکی از خروجی‌های استفاده از تکنولوژی روز ،سیستم تشخیص خطای خودکار ماشین لباسشویی اسنوا می‌باشد .
به واسطه‌ی طراحی و استفاده از این تکنولوژی در ماشین لباسشویی ، هنگام بروز هر مشکلی در ماشین لباسشویی سیستم به صورت خودکار دستگاه را عیب یابی کرده و با نمایش ارور مناسب با مشکل ایجاد شده بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی ما را از وجود مشکل و ایراد در ماشین لباسشویی‌مان با خبر می‌کند .
باید توجه داشت که هر ارور نمایانگر ایراد و وجود مشکلی خاص در دستگاه می‌باشد . امروز در تارنمای مجموعه کیان سرویس برای آسایش و رفاه حال شما کلیه لیست ارورهای لباسشویی اسنوا را برای شما معرفی کرده و هر کدام را به شکل مجزا بررسی می‌کنیم .
تا بواسطه شناخت ارور نمایش داده شده بر روی دستگاه خود متوجه معنی ارور شده و قسمت‎‌های دخیل بر مشکل را بررسی نمایید و نسبت به رفع آن اقدام نمایید . توجه داشته باشید که بهترین و مطمئن‌ترین گزینه برای تعمیر و رفع ایراد ماشین‌های لباسشویی اسنوا ( بواسطه‌ی وجود همین تکنولوژی روز و پیچیده بودن قطعات داخلی آن ) عیب یابی و تعمیر به دست یک تعمیرکار متخصص می‌باشد .
مجموعه کیان سرویس با کادری مجرب در زمینه‌ی عیب یابی و تعمیر انواع وسایل برقی خانگی تولید شرکت اسنوا ، ماشین لباسشویی اسنوای شما را با کادری دوره دیده و متخصص تعمیر می‌نماید و با ارائه گارانتی تعمیر خود خیال شما را از بابت عملکرد صحیح دستگاه شما راحت می‌نماید . متخصصین ما به سرعت بعد از مدت کوتاهی از تماس اولیه شما با یکی از مراکز کیان سرویس به سمت آدرس شما جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه شما اعزام می‌شوند .

لیست ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا
شماره‌های تماس مجموعه کیان سرویس
غرب تهران 
۴۴۳۸۵۹۷۲ – ۸۸۸۳۳۹۴۸
شرق تهران : ۷۷۰۳۲۶۴۱ – ۸۸۸۲۵۵۳۸
شمال تهران : ۲۲۴۸۸۳۹۲
مرکز تهران : ۳۶۶۰۷۷۱۴

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

در مقاله‌ی امروز مجموعه کیان سرویس سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود لیست ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا را نام برده هر یک را جداگانه بررسی نماییم ، از دلایل ایجاد و ماهیت این ارورها گفته و در انتها راه‌های تعمیر و رفع این ارورها را برای شما بازگو کنیم . همچنین در انتهای صفحه جدول لیست ارورهای لباسشویی ۷ کیلویی اسنوا با توضیحات از علت ایجاد و نحوه رفع آنها ارائه شده است . با ما در ادامه مقاله‌ی امروز مجموعه کیان سرویس همراه باشید .

ارور E5

به هنگام نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی خبر از وجود مشکل به هنگام چرخش موتور دستگاه می‌باشد . در واقع می‌توان اینطور گفت که هر موقع چرخش صحیح موتور دستگاه با مشکل مواجه شد و یا اصلا چرخشی وجود نداشت این ارور بر روی صفحه نمایش نمایان می‌شود .
برای رفع این مشکل باید سراغ موتور رفت و آن را بررسی نمود . چنانچه موتور خراب شده است باید نسبت به تعویض موتور اقدام نمود .
چنانچه موتور چرخش استاندارد و مناسب را ندارد باید توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی و تعمیر گردد .
چنانچه برد ترایاک موتور اتصال کوتاه کرده باشد و یا حتی در حالت دیودی باشد ، باید نسبت به تعویض مدار موتور اقدام نمایید .

ارور E6

به هنگام نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی اسنوا خبر از چندین حالت مختلف در دستگاه می‌باشد . به این دلیل می‌گوییم که چندین حالت محتمل است یعنی ممکن است موتور ماشین سوخته باشد که باید بررسی شود و در صورت سوختگی موتور نسبت به تعویض موتور اقدام نمایید ، ممکن است سوکت موتور و سیم کشی آن قفل شده باشد که باید بررسی شود و در صورت بروز چنین حالتی باید نسبت به تماس با یک تعمیرکار متخصص تماس گرفته شود ، ممکن است در دستگاه اتصال کوتاه رخ داده باشد باید نسبت به تعویض مداری که اتصال کوتاه رخ داده است اقدام شود و در آخر ممکن است رلهدچار مشکل و خرابی شده باشد که باید بررسی شود و در صورت وجود خرابی باید نسبت به تعویض رله اقدام شود .

لیست ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا : ارور E7

به هنگام نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی اسنوا خبر از وجود مشکل در قسمت موتور دستگاه می‌دهد . باید سراغ موتور رفت و بررسی نمود که جهت چرخش موتور درست نیست و یا دارد برعکس می‌چرخد که در هنگام بروز چنین مشکلی حتما باید با بک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید .
ممکن است موتور سوخته باشد و یا حتی مدار دچار خرابی شده باشد . در این صورت باید موتور را بررسی کرد در صورت سوختگی موتور باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود و در صورتی که برد مدار دچار خرابی و یا اتصال کوتاه کرده باشد باید نسبت به تعویض برد مدار اقدام نمایید .

ارور E9

به هنگام نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی اسنوا خبر از وجود خرابی در قسمت هیدرواستات ماشین می‌دهد . باید سراغ هیدرواستات ماشین رفته و بررسی شود و چنانچه که هیدرواستات دچار خرابی شده باشد باید مقدار اهم آن چک شود و خرابی آن مشخص می‌شود .
ممکن است مدار برد نیز دچار خرابی و اتصال کوتاه و یا فرمان برد خراب شده باشد که جهت رفع آن باید نسبت به تعویض آن اقدام شود .

برای مشاهده مقاله‌ی عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا کلیک کنید

ارور IE

بروز چنین اروری بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی خبر از وجود مشکل در رابطه با ورود آب به دستگاه می‌دهد . برای رفع چنین اروری باید سراغ شیر ورودی آب رفت و از عملکرد صحیح آن در جهت انتقال آب مطمئن شد . فیلتر ورودی آب دیگر نقطه‌ای می‌باشد که باید بررسی شود که مبادا دچار گرفتگی نشده باشد .
ممکن است شیر برقی ماشین لباسشویی دچار خرابی شده باشد که باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود . پمپ تخلیه را بررسی نمایید که به صورت استاندارد کار کند و در صورت وجود مشکل یک تعمیرکار متخصص را خبر کنید . هیدروستات را بررسی نمایید که مبادا دچار مشکل و فرسودگی شده باشد و در صورت وجود مشکل نسبت به تعویض آن اقدام نمایید . خرابی برد نیز در بروز چنین اروری دخیل می‌باشد که در صورت وجود خرابی باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود .

ارور OE در ماشین لباسشویی اسنوا

بروز چنین اروری بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی خبر از وجود مشکل به هنگام تخلیه آب ماشین لباسشویی می‌باشد . جهت رفع این مشکل باید سراغ پمپ تخلیه رفت و بررسی نمود که پمپ دچار مشکل نشده باشد و در صورت معیوب بودن پمپ نسبت به تعویض پمپ اقدام نمایید .
همچنین می‌توانید سراغ شلنگ تخلیه رفته و بررسی نمایید که دچار خرابی و گرفتگی نشده باشد و در صورت وجود گرفتگی‌هایی نظیر سولفات ، مواد خارجی و… نسبت به رفع آن اقدام نمایید .

ارور LB

بروز چنین اروری بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی خبر از بسته نشدن درب ماشین لباسشویی ، عدم فرمان قفل درب اسنوا می‌دهد . برای رفع این مشکل سراغ درب ماشین رفته و از بسته شدن استناندارد آن مطمئن شوید . ممکن است قفل درب ماشین لباسشویی دچار خرابی شده باشد و در صورت خرابی باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید . ممکن است فیش‌های قفل درب دچار ایراد و معیوب شده باشد . همچنین احتمال اینکه برد ماشین دچار عیب و ایراد شده باشد نیز می‌رود .

برای تماس با متخصصین کیان سرویس کلیک کنید

لیست ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا
لباسشویی, مقالات , , , ,
درباره مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *